Przyznaj, miałaś kiedyś cel, którego nie potrafiłaś zrealizować? Może chciałaś zmienić pracę, założyć firmę albo wyjechać na dłużej, ale zabrakło Ci wiary w siebie? Ćwiczenia, które za chwilę poznasz pomogą Ci w budowaniu pewności siebie, aby osiągnąć cele, na których najbardziej Ci zależy.

Budowanie poczucia własnej wartości

Niezależnie od tego czy w tym momencie chcesz zmienić pracę, zacząć robić to co kochasz, zrealizować swój pomysł czy odnaleźć misję – jedno jest pewne:

dopada Cię milion wątpliwości.

Nie wiesz czy to dobra droga, właściwy moment ani czy jesteś gotowa. Dopóki nie podejmiesz świadomej decyzji, że mimo wszystko chcesz zaryzykować – one prawdopodobnie nigdy nie miną. Tylko jak znaleźć w sobie odwagę, aby zrobić ten pierwszy krok?

Jak bardziej wierzyć  siebie?

W video opowiadam o hiper ważnej strategii, która mi – i bardzo wielu osobom – pomogła wyklarować wizję i wyjść poza własne ograniczenia, aby w efekcie zrealizować swoje życiowe marzenie. Te 3 ćwiczenia zmienią totalnie Twój sposób patrzenia na własne możliwości. Jeśli zależy Ci, aby zacząć żyć życiem o jakim od dawna marzyłaś (a jestem pewna, że tak) musisz tego posłuchać!

Tu także wersja audio:

Prawda jest taka, że wszystko sprowadza się do tego czego tak naprawdę chcesz. Gdy znajdziesz w sobie odpowiedź i podejmiesz przemyślaną decyzję, aby w to iść – nic Cię nie zatrzyma. Właśnie dlatego mam do Ciebie pytanie:

gdybyś już teraz miała odpowiedzieć na pytanie: “co najbardziej na świecie chciałabyś/chciałbyś robić” – co by to było? Gdyby wszystko było możliwe, jak brzmiałby Twój życiowy cel?

Będę zachwycona, gdy zostawisz komentarz poniżej ze swoim inspirującym planem, bo możesz być pewna, że będę trzymała za niego kciuki!

Nabierz odwagi i osiągnij sukces

Każdy z nas przyszedł na ten świat z konkretną misją, a gdy zaczniesz robić to, do czego jesteś przeznaczona odnajdziesz szczęście i długotrwałe spełnienie.

Właśnie tego Ci życzę <3

Ściskam,
Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *