Szczęście. Każdy z nas go szuka, chociaż każdy na różne sposoby. Dla jednych to będzie rodzina, dla innych wolność, a dla kolejnych podróże. Różne są definicje szczęścia i różne drogi do niego. Oto mój pomysł jak być szczęśliwszym w 100 dni.

Jak być szczęśliwym

Na wstępie muszę Ci coś przyznać: według mnie każdy z nas w głębi duszy doskonale wie, co czyni go szczęśliwym. Wie, ale czasem nie ma odwagi tego przyznać. Odsuwamy swoje plany ze strachu, że to nie dla mnie, że nie jestem dość dobrzy albo – bo inni wyśmieją mój pomysł. I – żeby była jasność – robimy to sobie wszyscy! Na szczęście mam dobrą wiadomość: jedyne ograniczenia siedzą wyłącznie w Twojej głowie!

Co robić, aby uwierzyć w siebie

Dla większości z nas – zwłaszcza kobiet – dotarcie do swojego wewnętrznego głosu i podejmowanie decyzji w zgodzie ze sobą z czasem robi się coraz trudniejsze. Odsuwając swoje potrzeby na dalszy plan, tłumimy w sobie to, czego tak naprawdę chcemy tracąc jasność, w którym kierunku dalej iść. Wiesz jak z powrotem nauczyć się słuchać siebie?

Nazywać swoje cele.

Pisać o wątpliwościach.

Pobyć czasem w samotności.

Pozwolić sobie marzyć odważnie.

Robić to, co uważa się za słuszne.

Niezależnie od tego jak brzmi Twój cel – czy chcesz zmienić pracę, założyć firmę, czy stworzyć szczęśliwy związek – chcę Ci pokazać, że to w Tobie są wszystkie odpowiedzi, których szukasz. Właśnie dlatego stworzyłam coś, co pomoże Ci odkryć siłę i mądrość, która w Tobie drzemie.

100 ćwiczeń jak pokochać siebie

Wierzę, że maleńkie kroki wykonywane codziennie mają większe znaczenie niż wielkie rewolucje. Wiem, że drobne rzeczy potrafią całkiem zmienić sposób postrzegania własnych możliwości. Tak jak kropla drąży skałę, tak Zeszyt Zmiany może zmienić Twoje życie. To przewodnik na 100 dni jak bardziej wierzyć w siebie i zrealizować każdy swój pomysł.

Dowiesz się z niego co robić kiedy myślisz, że jesteś za młoda, albo jest już za późno, masz pomysł, ale nie wiesz od czego zacząć, nie wiesz jaką podjąć decyzję, męczy Cię milion wątpliwości, za bardzo przejmujesz się tym co powiedzą inni, masz ochotę się poddać.

Bo naprawdę wiem, że możesz mieć to, czego pragniesz.

I już teraz masz wszystko, żeby zacząć.

Ściskam,

Kasia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *