Chcesz założyć własny biznes, ale bez skakania na głęboką wodę? Marzysz, aby zacząć coś swojego, ale nie wiesz jak pogodzić to z tym co robisz teraz? Mam dla Ciebie wiadomość.

Jak sprawdzić swój pomysł na biznes

Każdy z nas myśląc o zakładaniu firmy ma tysiące wątpliwości. Nie wiemy czy to dobry moment, czy jesteśmy gotowi, ale przede wszystkim CZY BĘDZIEMY W STANIE SIĘ UTRZYMAĆ?!

I nie ma w tym nic dziwnego. Każdy z nas chce czuć się bezpieczny, mieć stabilność finansową i dobry plan na przyszłość. Każdy też w głębi serca chce robić to, co sprawia mu radość, a największą tajemnicą jest obie te rzeczy pogodzić.

Właśnie z takim wyzwaniem zwraca się do mnie Ania. Marzy, aby otworzyć własny gabinet kosmetyczny i robić to, co lubi – ale przeraża ją jak ogromne jest to przedsięwzięcie. Nie ma pojęcia jak się za to zabrać, jak znaleźć pieniądze na inwestycje, skąd wziąć klientów i jak wyróżnić spośród konkurencji? Ale przecież – znasz mnie – uwielbiam odpowiadać na takie pytania!

3 pytania, które musisz sobie zadać

Prawda jest taka, że każdy z nas patrząc na swój Wielki Cel czuje się przytłoczony. Jest przecież tyle niewiadomych, tyle pytań, na które trzeba sobie odpowiedzieć. Ale jest jedna rzecz, o której musisz wiedzieć:

nie da się znaleźć rozwiązań siedząc wyłącznie w swojej głowie.

W tym video proponuję bardzo prostą, 3-stopniową metodę, która pomoże Ci: odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące swojego planu, wyklarować drogę do każdego celu i znaleźć sposób, jak powoli go realizować. To obowiązkowy odcinek dla każdej kreatywnej duszy:

A tu wersja audio:

Kluczem do sukcesu jest działanie

Wiem, że wprowadzenie w życie swojego pomysłu nie jest prostym zadaniem – dlatego zobacz co jeszcze dla Ciebie przygotowałam. Sama jestem zwolenniczką małych kroków i wiem, że dzięki nim jesteśmy w stanie dotrzeć znacznie dalej niż nam się śniło. Właśnie dlatego dzisiejsze pytanie:

gdy myślisz o swoim celu – jakie jest najmniejsze działanie, które mogłabyś podjąć, aby go zrealizować? Jaki mały krok możesz dzisiaj zrobić, aby choć trochę zbliżyć się do miejsca, w którym chcesz być?

Będę zachwycona widząc poniżej komentarz od Ciebie! Bo to Ty jesteś największą inspiracją <3

Ściskam,

Kasia

P.S. Jeśli masz cel, który chcesz osiągnąć, ale coś w środku nie pozwala Ci zacząć – jestem pewna, że przyda Ci się wsparcie. Opowiedz mi o swoim wyzwaniu, a ja podpowiem rozwiązanie. Całkowicie za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *