Własna działalność to duże wyzwanie. Kasia marzy o otrzymaniu dofinansowania na realizację swojego pomysłu, ale nie potrafi się za to zabrać. Ma bardzo konkretną wizję, ale nie może zrobić pierwszego kroku. Jeśli kiedykolwiek czułaś się przytłoczona swoim wielkim planem – musisz tego posłuchać!

Zakładanie firmy – dylematy przedsiębiorcy

Realizowanie swojego celu to zawsze duże wyzwanie i zalewa nas fala niepewności. Nie wiemy czy to dobry moment, właściwa decyzja ani czy jesteśmy gotowi. I nie ma w tym nic dziwnego!

Nasza podświadomość została zaprojektowana tak, aby trzymać nas w dobrze znanym miejscu – tym bardziej im dłużej zasiedzieliśmy się w swojej sferze komfortu. Jeśli obserwujesz mnie już jakiś czas, dobrze wiesz, że nie jestem zwolenniczką skakania na głęboką wodę – dlatego w tym odcinku opowiem o najmniejszych krokach, które można podjąć kiedy czujesz się zagubiona.

Własna działalność: jak pokonać wątpliwości

Kasia ma bardzo jasną wizję tego, co chce dokonać – a to ogromny dar od losu. Chce otrzymać dofinansowanie na założenie multiagencji zajmującej się sprzedażą wyjazdów na zasadzie franczyzy.

Z drugiej strony marzy o organizacji własnych wyjazdów rozwojowo-regeneracyjnych dla kobiet. Jej plan jest tym bardziej niezwykły, że (uwaga) sama chce przywieść uczestniczki autokarem! To fantastyczny pomysł, do którego z przyjemnością namawiam Kasię.

W tym odcinku pokazuję:

  • jak radzić sobie z wątpliwościami,
  • spojrzeć na swój cel z nowej perspektywy,
  • podzielić swój plan na małe kroki,
  • napisać skuteczny biznesplan,
  • ale przede wszystkim: iść za tym, co podpowiada serce.

Wersja audio:

Własna firma – praktyczne wskazówki

A teraz mam pytanie do Ciebie: na czym, według Ciebie, Kasia powinna się skupić? Może też korzystałaś z dofinansowania na prowadzenie własnej działalności i podpowiesz na co warto zwrócić uwagę? A może zajmujesz się prowadzeniem własnego biura podróży i masz cenne wskazówki?
Będziemy zachwycone widząc Twój komentarz poniżej!

Dobrze wiem, że zrealizowanie swojego pomysłu (niezależnie czy chodzi o własną działalność, zmianę pracy czy coś zupełnie innego) zawsze wymaga odwagi i przyda się wsparcie. Właśnie dlatego powstał Zeszyt Zmiany! To e-book, w którym jest aż 100 ćwiczeń, które pomogą zbudować wiarę we własne możliwości.

Bo wierz mi, że tylko tego Ci trzeba. Reszta sama się ułoży.

Ściskam,

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *