Marketing dla kobiecych biznesów

Gotowa, aby rozwinąć swój wymarzony biznes?

Dowiedz się, jak stworzyć plan marketingowy, który wzniesie Twoją firmę na wyższy poziom

Czym jest STRATEGIA?

STRATEGIA, czyli marketing dla kobiecych biznesów to 8-tygodniowy kurs online oparty na video, który uczy efektywnych, nowoczesnych technik marketingu internetowego. Jest przeznaczony dla właścicielek małych firm, które marzą o tym, aby zwiększyć sprzedaż i zbudować dochodowy biznes.

Niezależnie czy sprzedajesz (lub chcesz sprzedawać) kursy online, rękodzieło czy swoje usługi – pokażę Ci jak krok po kroku stworzyć firmę, z której jesteś dumna i dotrzeć do osób, które naprawdę jej potrzebują.

``Jestem zdziwiona, że to może odbywać się w tak prosty sposób!``- Agnieszka
``Kasia... jesteś cudowna! Moje zasięgi szaleją!``- Marta
``Genialne... Że też wcześniej na to nie wpadłam!``- Wiola

Jak wygląda STRATEGIA?

Program STRATEGII jest ułożony w moduły, z których każdy składa się z praktycznych lekcji video, skoroszytów ćwiczeń, bibliografii i dodatkowych  materiałów. Cały program jest dostępny online na stronie tylko dla Uczestników.

STRATEGIA obejmuje także interaktywną formę współpracy. W wyznaczonych “Godzinach Mastermindowych” odpowiadam na Wasze pytania, zdzwaniamy się na konsultacje, robimy burze mózgów – wszystko, abyś maksymalnie skorzystała ze swojej inwestycji.

Po więcej informacji oraz, aby dowiedzieć się jak wygląda dokładny plan STRATEGII wejdź na Plan Kursu tutaj.

Dostęp do kursu masz już na zawsze.
Możesz wracać do materiałów i ćwiczeń
za każdym razem kiedy program znów będzie otwarty.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli chcesz wykorzystać nowoczesne narzędzia marketingu, aby docierać do większej ilości ludzi, dzielić się swoimi talentami i pasją oraz budować biznes w zgodzie ze swoimi wartościami – ten program zdecydowanie jest dla Ciebie.

Wszystko, co tu znajdziesz zostało zaprojektowane, aby pomóc Ci uwierzyć w siebie i swój plan – zwłaszcza jeśli należysz do:

ruda

Pasjonatów, którzy chcą zarabiać na swojej pasji

Jak Marta, która jest nauczycielką jogi. Jej celem jest stworzenie dwóch stałych grup po minimum 10 osób, a w przyszłości otworzenie własnej szkoły. Wszystko po to, aby zarabiać na tym, co (naprawdę) kocha.

szczesliwa

Freelancerów, którzy cenią sobie wolność

Jak Kasia, która jest architektką i nie chce wracać na etat. Jej planem jest, żeby zarabiać więcej pracując mniej przy ciekawych rzeczach, a przede wszystkim: pracować na własnych warunkach.

skrzydla rozwoju

Ambitnych i kreatywnych, którzy mają pomysł na biznes

Jak Agnieszka, która chce założyć agencję Wirtualnych Asystentek i potrzebuje dobrego planu. Marzy, aby doradzać przedsiębiorcom jak lepiej zarządzać czasem i pracować efektywniej.

Testimonials

Czy mogę poznać historie osób, które skorzystały ze STRATEGII?

Zanim stworzyłam kurs, przeprowadziłam projekt, w którym pomogłam 50 przedsiębiorcom zmienić sposób patrzenia na marketing. Zupełnie za darmo.

Wszystkie autentyczne historie, wysnute wnioski i praktyczne wskazówki (oraz wzór strategii .pdf do pobrania) możesz znaleźć klikając poniżej.

Dołącz do naszej społeczności

Najważniejszą rzeczą w prowadzeniu własnej działalności jest samemu uwierzyć w siebie i swój pomysł.
Bez tego zawsze będziesz myślała, że ktoś inny robi to lepiej.

A to nieprawda.

Każdy z nas przyszedł na ten świat z unikalną kombinacją talentów, pasji i predyspozycji. Pozwól, że pomogę Ci dotrzeć do tych, którzy naprawdę Cię potrzebują.