Mastermind dla kreatywnych

Grupa mastermindowa online

Doskonale wiesz, co robić.
Nie potrzebujesz instrukcji – potrzebujesz odwagi!

Czym jest grupa mastermindowa?

To społeczność online, która jednoczy pasjonatów, przedsiębiorców i twórców. Jej ideą jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której możesz mówić o swoim pomyśle na życie i zyskać konstruktywne wskazówki i wnioski.

Wiem, że nie każdy z nas ma dostęp do pozytywnej i wspierającej społeczności, dlatego chcę Cię połączyć z ludźmi, którzy myślą podobnie, bo w takim otoczeniu najszybciej zrealizujesz swoje plany.

``Jestem zdziwiona, że to może odbywać się w tak prosty sposób!``- Wiola (@poprawna_optymistka)
``Kasia... jesteś cudowna! Moje zasięgi szaleją!``- Marta @StudioMasazuzRuda
``Genialne... Że też wcześniej na to nie wpadłam!``- Agnieszka

Jak wygląda udział w grupie mastermindowej?

Grupa mastermindowa funkcjonuje na zasadzie subskrypcji. To od Ciebie zależy jak długo masz ochotę korzystać z tego wsparcia. Bezpośrednio po zapisie otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, a w ramach miesięcznej opłaty także do jednego spotkania mastermindowego online oraz opieki mentora.

Szczerze wierzę, że najlepszym sposobem na poszerzanie swoich możliwości zawodowych jest tworzenie sieci kontaktów. W ten sposób nie tylko łatwiej znaleźć nową pracę czy możliwości rozwoju – ale także stworzyć konkretny plan działania.

Dla kogo jest grupa mastermindowa?

To społeczność dla wszystkich, którzy chcą nabrać odwagi, aby zrealizować swój pomysł. Jest przeznaczona szczególnie dla osób, które za cel stawiają sobie:
ux dev

Wykorzystać swój talent

Czujemy się (naprawdę) spełnieni kiedy robimy to, do czego zostaliśmy powołani. Kiedy wykorzystujemy swój talent. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

inżynier

Pomagać ludziom i zmieniać świat

Masz pomysł na siebie, ale inni mówię, że to się nie uda? Tu wszyscy stoimy murem za Twoim pomysłem, bo dobrze wiemy, że jedyne czego Ci potrzeba to… odwagi!

awans

Robić coś, co ma znaczenie

Jesteś na tym świecie w konkretnym celu. Masz dar, którego nie ma nikt inny. Zobacz jak uporządkować swój plan, aby w pełni wykorzystać potencjał jaki został Ci dany.

Testimonials

Czy mogę poznać historie osób, które skorzystały z tego wsparcia?

Zanim stworzyłam tą społeczność, pomogłam kilkudziesięciu osobom. Zupełnie za darmo.

Niektórzy marzyli o założeniu własnej firmy – inni o zmianie pracy, czy odnalezieniu się w zupełnie nowej branży. Wszystkie autentyczne historie, wysnute wnioski i praktyczne wskazówki możesz znaleźć klikając poniżej.

Posłuchaj historii sukcesów

49,99 PLNmiesiąc

Jak dołączyć do naszej społeczności?

Grupa jest zamknięta, a mastermindy online odbywają się w gronie maksymalnie 5 osób. To kameralna społeczność, w której wszyscy chcemy realizować swoje zawodowe cele i pomagać sobie nawzajem. Jeśli masz jakieś pytania napisz na: kasia@skrzydlarozwoju.com.pl.