Znajdź swoją
unikalną drogę

Odkryj, co tak naprawdę chcesz robić
I nabierz odwagi, aby to zrealizować!

Czym jest Skrzydlata szkoła?

Skrzydlata Szkoła to 6-tygodniowy program rozwojowy online, który pomoże Ci znaleźć odpowiedź na pytanie: “skąd mam wiedzieć, co chcę robić w życiu?” i nabrać odwagi, aby zrealizować swój plan!

Program został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci odpowiedzieć sobie na pytanie jaka praca daje Ci najwięcej satysfakcji i jak możesz zacząć robić to, co kochasz.

“Dziękuję Ci z całego serca za Twój kurs. Wiedząc czego pragnę dążyłam do tego i dostałam 100 razy więcej niż mój umysł był w stanie sobie wyobrazić!””
IRENA

Jak wygląda Skrzydlata szkoła?

To kurs, który w 100% odbywa się online. Program obejmuje sześć modułów, które skupiają się na sześciu konkretnych aspektach zmiany.

W każdym module znajdziesz 5 lekcji audio (lub video) oraz ćwiczenia do każdej lekcji. Ich zadaniem jest pomóc Ci uporządkować cele, pokonać wątpliwości oraz wyznaczyć swoje zawodowe cele.

Możesz korzystać z tego wsparcia niezależnie od tego jak daleko od siebie mieszkamy.

plan kursu

Skrzydlata Szkoła obejmuje 6-tygodni i odbywa się według ściśle określonego planu:


Nabieranie jasności

Każda dobra decyzja zaczyna się od jasności ‘czego tak naprawdę chcę‘ dlatego w tym module przekonasz się jak uporządkować swoje cele, priorytety i wartości, aby skupić się na tym, co najważniejsze.

Jesteś na tym świecie w konkretnym celu. Masz dar, którego nie ma nikt inny. Zobacz jak go wykorzystać, aby znaleźć pracę, w której czujesz się spełniona (nawet jeśli myślisz, że jesteś ‘za młoda’ lub ‘jest już za późno’).

pokonanie Wątpliwości

Zrealizowanie swojego pomysłu na życie wymaga ogromnej odwagi, aby wyjść z bezpiecznej strefy komfortu. W tym module pokażę Ci jak robić to małymi krokami, odkryć źródło wewnętrznej motywacji i nie dać się zniechęcić.

Radzenie sobie z krytyką

To, co mówią inni ma ogromny wpływ na to, co w życiu osiągamy. W tym module przekonasz się jak radzić sobie z krytyką, mówić o swoich celach, ale przede wszystkim – przestać słuchać innych, a zacząć słuchać siebie.

Mamy tysiące ograniczających przekonań dotyczących pieniędzy. Strach przed utratą finansowego poczucia bezpieczeństwa często nas ogranicza. Zobacz jak zmienić swoje nastawienie i zarabiać robiąc to, co kochasz.

Nowy model kariery

Czasem trudno nam prosto odpowiedzieć na pytanie: “czym zajmujesz się w życiu”. W tym module chcę Ci pokazać dlaczego nie warto zamykać się w schematach, jak nauczyć się marzyć odważnie i – choćby nie wiem co – pozostać sobą.

“Spotkanie z Tobą zmieniło moje spojrzenie na to, co robię i jak to robię. I wszystko to pozwoliło mi na nowo się ruszyć. Teraz mam szansę zarządzać jeszcze większymi projektami i widzę spektakularne efekty.”
PATRYCJA

Co znajdziesz w kursie?

Program kursu został zaprojektowany tak, aby zająć Ci maksymalnie 20-30 minut dziennie (10 minut lekcji + czas na wykonanie ćwiczeń). Dostajesz do dyspozycji:


Lekcje video

Kilka lekcji dotyczy skorzystania z narzędzi dostępnych online. Podczas wprowadzenia dowiesz się gdzie znaleźć i jak wykorzystać daną aplikację oraz jak zinterpretować otrzymane wyniki.

Lekcje audio

W tym programie to Ty jesteś w centrum uwagi. Aby umożliwić Ci maksymalne skupienie uwagi większość materiałów jest dostępny jako podcast. Dzięki temu słuchając możesz jednocześnie zapisywać najważniejsze wnioski.

30+ ćwiczeń

Kurs nie byłby w pełni wartościowy, gdyby nie zawierał w sobie konkretnych zadań do wykonania. Pod koniec każdej lekcji znajdziesz zestaw ćwiczeń dotyczących danego obszaru pracy do samodzielnego wykonania.

Kompleksowe podejście

Program kursu skupia się na całym aspekcie zmiany – od nabrania jasności po zmianę przekonań dotyczących zarabiania. Po program, który nie tylko pozwoli Ci odkryć swój pomysł na życie, ale także zmienić to, co dotychczas sabotowało Twoje plany.

“Właśnie jestem przy dniu 3 i pisząc swoją wizję za 5 lat popłynęłam i popłynęły też łzy <3. Dziękuję @Katarzyna!”
WIOLA

Dla kogo jest ten kurs?

Skrzydlata Szkoła to kurs przeznaczony dla osób, które chcą znaleźć swój pomysł na życie
i zacząć robić to, co daje im spełnienie:


Zmiana zawodu

Jeśli właśnie zdajesz sobie sprawę, że tkwisz w pracy, która kompletnie nie daje Ci satysfakcji w kursie zobaczysz jak pokonać wątpliwości, nabrać odwagi i przygotować się do zmiany we właściwym kierunku.

zarabianie na pasji

Marzysz, aby pracować na własnych warunkach, ale… nie masz pojęcia czy to możliwe? W Szkole zobaczysz jak zmienić sposób postrzegania własnych możliwości i znaleźć źródło niewyczerpanej motywacji.

szukanie pomysłu

Niezależnie czy właśnie wybierasz studia, chcesz zmienić pracę czy marzysz, aby przeorganizować swoje życie. Szkoła ma wszystko, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedź na pytanie: “co chcę robić w życiu?”

O mnie

Sama przeszłam bardzo długą drogę – od laboratorium naukowego po pracę w najnowszych technologiach. Chcę Ci pokazać jak zrealizować (każdy) swój pomysł i zacząć robić to, co naprawdę chcesz robić.

Jesteś na tym świecie w konkretnym celu. Masz dar, którego nie ma nikt inny. Nadrzędnym celem Szkoły jest pokazać Ci jak przestać przejmować się tym, kim powinnaś/powinieneś być i zacząć być tym, kim naprawdę jesteś.

Kiedy odbywa się skrzydlata szkoła?

Szkoła odbywa się raz na kilka miesięcy, a zapisy trwają kilka dni.
Aby wiedzieć o rozpoczęciu wpisz się na listę zainteresowanych.