PROGRAM ROZWOJOWY ONLINE

Znajdź swoją
unikalną drogę

Odkryj, co tak naprawdę chcesz robić
I nabierz odwagi, aby zrealizować ten plan!

Czy wiesz jak to jest kiedy ciągle przejmując się tym, co powiedzą inni
trafiamy do miejsca, w którym wcale nie chcieliśmy być?


“Źle wybrałam studia, ale boję się, że jest już za późno na zmianę…”

Emilia

“Mam dość swojej pracy. Chciałabym robić coś innego, ale nie wiem jak zacząć”

Agnieszka

“Chciałabym napisać książkę, ale milion myśli blokuje moje dążenie do tego”

Asia


Właśnie dlatego powstała szkoła

Skrzydlata Szkoła to 6-tygodniowy program rozwojowy online, który pomoże Ci znaleźć odpowiedź na pytanie: “skąd mam wiedzieć, co chcę robić w życiu?” i nabrać odwagi, aby zrealizować swój plan!

Uczy jak krok po kroku nabrać jasności, opracować plan działania, ale przede wszystkim: uwierzyć we własne możliwości.


na czym polega ten program?

To program, który w 100% odbywa się online. W tym czasie możesz korzystać z narzędzi i wsparcia, które pomogą Ci wyklarować cele, pokonać wątpliwości, odkryć swoje talenty, aby znaleźć pracę, do której jesteś stworzona/stworzony.

Ale narzędzia to nie wszystko.

Szkoła to przede wszystkim społeczność, w której otaczamy Cię troskliwą opieką. Gdy znajdziesz się w otoczeniu ambitnych i kreatywnych osób – nic nie może Cię zatrzymać!

“Dziękuję Ci z całego serca za Twój kurs. Wiedząc czego pragnę dążyłam do tego i dostałam 100 razy więcej niż mój umysł był w stanie sobie wyobrazić!””
IRENA

To program przeznaczony szczególnie dla…

Jeśli czujesz, że jest coś, co bardzo chcesz robić – Szkoła pomoże Ci uwierzyć w swój plan.
To program przeznaczony szczególnie dla:


Osób
napędzanych misją

Marzysz o pracy, która daje satysfakcję, ale ciągle brakuje Ci odwagi, aby podążyć za swoją misją? W kursie zobaczysz jak pokonać wątpliwości, nabrać wiary we własne możliwości i zmienić przekonania, które dotychczas sabotowały Twoje plany.

ambitnych
twórców i artystów

Czujesz, że masz coś, czym chcesz się dzielić ze światem, ale ciągle myślisz, że “z tego nie da się utrzymać”? W Szkole zobaczysz jak wykorzystać swój talent, aby znaleźć zupełnie nowe możliwości zawodowe (nawet jeśli inni mówią, że to niemożliwe).

utalentowanych multipasjonatów

Ciągle zmieniasz pracę i martwisz się, że nigdy nie znajdziesz swojego miejsca? W trakcie kursu przekonasz się, że aby osiągnąć sukces wcale nie musisz decydować się na jedno. Zobacz jak połączyć kilka pomysłów na siebie i znaleźć swoją unikalną drogę.

plan kursu

W Szkole pracujemy według sześciu modułów, które pozwalają przejść przez kolejne etapy zmiany.
Oto kilka najważniejszych rzeczy:


#1 Moduł: wizja & cele

Każda dobra decyzja zaczyna się od jasności ‘czego tak naprawdę chcę‘ dlatego w tym module przekonasz się jak uporządkować swoje cele, priorytety i wartości, aby skupić się na tym, co najważniejsze.

#2 Moduł: Odkryj swój talent

Jesteś na tym świecie w konkretnym celu. Masz dar, którego nie ma nikt inny. Zobacz jak go wykorzystać, aby znaleźć pracę, w której czujesz się spełniona (nawet jeśli myślisz, że jesteś ‘za młoda’ lub ‘jest już za późno’).

#3 Moduł: pokonaj wątpliwości

Zrealizowanie swojego pomysłu na życie wymaga ogromnej odwagi, aby wyjść z bezpiecznej strefy komfortu. W tym module pokażę Ci jak robić to małymi krokami, odkryć źródło wewnętrznej motywacji i nie dać się zniechęcić.

#4 Moduł: porównywania & opinie

To, co mówią inni ma ogromny wpływ na to, co w życiu osiągamy. W tym module przekonasz się jak radzić sobie z krytyką, mówić o swoich celach, ale przede wszystkim – przestać słuchać innych, a zacząć słuchać siebie.

#5 moduł: pieniądze & zarabianie

Mamy tysiące ograniczających przekonań dotyczących pieniędzy. Strach przed utratą finansowego poczucia bezpieczeństwa często nas ogranicza. Zobacz jak zmienić swoje nastawienie i zarabiać robiąc to, co kochasz.

#6 moduł: nowy model kariery

Czasem trudno nam prosto odpowiedzieć na pytanie: “czym zajmujesz się w życiu”. W tym module chcę Ci pokazać dlaczego nie warto zamykać się w schematach, jak nauczyć się marzyć odważnie i – choćby nie wiem co – pozostać sobą.

wsparcie & społeczność

W Szkole nigdy nie jesteś zdana/zdany tylko na siebie. W ciągu trwania programu masz możliwość udziału w spotkaniach mastermindowych live.

W tym czasie:
– odpowiadam na Twoje pytania,
– pomagam stawiać czoła wyzwaniom
– pokazuję jak spojrzeć na swoje możliwości z zupełnie nowej perspektywy.


Nowe podejście

To program, który nie tylko pozwoli Ci odkryć swoje predyspozycje, ale także zmienić to, co dotychczas sabotowało Twoje plany.

“Spotkanie z Tobą zmieniło moje spojrzenie na to, co robię i jak to robię. I wszystko to pozwoliło mi na nowo się ruszyć. Teraz mam szansę zarządzać jeszcze większymi projektami i widzę spektakularne efekty.”
PATRYCJA

Co znajdziesz w Programie?

Kurs został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci nabrać jasności, pewności i wiary we własne możliwości
– wszystko po to, aby zrealizować swój plan:


spotkania mastermindowe live

Otoczenia ma ogromny wpływ na to, co w życiu osiągamy. To ono często warunkuje co w swoim życiu uznajemy za możliwe. Tu wszyscy stoimy murem za Tobą i Twoim pomysłem.

Lekcje audio i video

Podczas trwania Szkoły skupiamy się na 6 kluczowych aspektach zmiany. Poznasz konkretne techniki m.in. jak pokonać wątpliwości, podejmować decyzje w zgodzie ze sobą oraz przestać porównywać się do innych.

karty pracy

Kurs nie byłby w pełni wartościowy, gdyby nie zawierał w sobie ćwiczeń. Pod koniec każdej lekcji znajdziesz arkusz do samodzielnego wykonania dotyczących danego obszaru pracy.

dodatkowe materiały

Oprócz modułów Szkoły w kursie znajdziesz dodatkowe materiały jak: karty ćwiczeń, e-booki, nagrania webinarów. Wszystko, aby pomóc Ci jeszcze bardziej skorzystać z tego programu!

“Właśnie jestem przy dniu 3 i pisząc swoją wizję za 5 lat popłynęłam i popłynęły też łzy <3. Dziękuję @Katarzyna!”
WIOLA

O mnie

Cześć, mam na imię Kasia. Jestem podcasterką, autorką i inspiratorką. Tworzę kursy, programy i karty ćwiczeń, aby pomagać ambitnym i kreatywnym (takim jak Ty) nabrać odwagi i wprowadzić w życie swój plan.

Sama przeszłam bardzo długą drogę – od stażu w zagranicznym laboratorium, przez stypendium doktoranckie w Instytucie Biofizyki, po pracę w najnowszych technologiach. Chcę Ci pokazać jak zrealizować (każdy) swój pomysł i zacząć robić to, co naprawdę chcesz robić.

Jesteś na tym świecie w konkretnym celu. Masz dar, którego nie ma nikt inny. Nadrzędnym celem Szkoły jest pokazać Ci jak przestać przejmować się tym, kim powinnaś/powinieneś być i zacząć być tym, kim naprawdę jesteś.

Kiedy odbywa się skrzydlata szkoła?

Skrzydlata Szkoła odbywa się raz na kilka miesięcy, ale wpisując się na listę zainteresowanych już teraz możesz skorzystać ze sprawdzonych strategii i wsparcia, aby krok po kroku zmieniać swoje życie