Od lat słyszymy, że aby mieć pracę marzeń najpierw trzeba znaleźć swoją pasję. Co jeśli jest dokładnie odwrotnie? Każdy z nas przyszedł na ten świat z konkretnym darem, a czas jaki jest nam dany jest niezmiernie ważny. W dzisiejszym odcinku znajdziesz zestaw pytań, które musisz sobie zadać – zwłaszcza kiedy nie wiesz, co zrobić ze swoim życiem.

Brak pomysłu na siebie? Oto rozwiązanie

Tysiące osób codziennie staje przed ważnymi zawodowymi wyborami. Nie wiemy czy zmieniać pracę, zakładać firmę, iść za swoją misją. Czy jest jakiś sposób, który pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie: jak znaleźć pracę, którą lubię? Według mnie tak.

Może właśnie zastanawiasz się co robić po liceum, a może myślisz: “mam 30 lat i nie wiem co chcę robić w życiu” – tak czy inaczej, to video zdecydowanie jest dla Ciebie!

Co robić w życiu zawodowym

Czy pasja jest tym, czym mamy się kierować planując swoją karierę? Czy pasja wystarczy, aby osiągnąć sukces? Widzisz, to nie zawsze jest dobry pomysł na pracę czy biznes. Sama zobacz: prawdopodobnie to, co było Twoją pasją kilka lat temu wcale nie jest nią być dzisiaj. A – poza tym – co masz robić kiedy masz ich kilka?

Na szczęście to nie pasja napędza sukces, ale sukces napędza pasję.

W dzisiejszym odcinku dowiesz się o zupełnie nowej perspektywie patrzenia na sukces zawodowy oraz o sposobie, który pomoże znaleźć (i zacząć robić) to, co daje Ci największą satysfakcję.

Nie wiem co robić w życiu: zestaw ćwiczeń, które dają odpowiedź

Poznaj zestaw narzędzi, które pomagają podjąć najważniejsze decyzje dotyczące Twojej przyszłości i znaleźć odpowiedź:

 • jaki mam pomysł na siebie,
 • co chcę robić w życiu,
 • co jest moim powołaniem, misją,
 • ale przede wszystkim: jak być szczęśliwym.

Tu także wersja audio:

Odkryj swoje powołanie

Tak naprawdę jedyną tajemnicą sukcesu zawodowego jest robić to, do czego jesteś przeznaczona – mam nadzieję, że rzeczy, o których właśnie się dowiedziałaś pomogą Ci to odkryć.

Po przesłuchaniu video będę zachwycona jeśli zostawisz komentarz poniżej z odpowiedzią: które ćwiczenie było dla Ciebie najbardziej inspirujące? 💞

Widzisz, ja naprawdę uwielbiam pomagać i szczerze wierzę w Twój plan!

Z całą moją 💗

Kasia

7 myśli na “Co zrobić ze swoim życiem: oto jak znaleźć swoją misję”

  1. Katarzyna Antonik-Heller

   Misia! Bardzo dziękuję za WSZYSTKIE Twoje komentarze 🙂 Bardzo się cieszę, że tym wpisem dodałam Ci motywacji 🙂 Pasja jest bardzo ważna w naszym życiu. Dzięki niej tworzymy sobie przestrzeń do poczucia się spełnionym. Jeśli jednak mamy o niej myśleć w kontekście zawodowym, a dokładniej: jako o źródle zarobku – warto jej się przyjrzeć w szerszym kontekście. A dokładniej zadać sobie pytanie: czy inni są w stanie za to zapłacić?

   Jeśli biznes/produkt/usługa nie zaspokaja konkretnej potrzeby trudno będzie na tym zarabiać. Jest jednak całe mnóstwo możliwości jak łączyć “to, co kocham” z “tym czego inni potrzebują”. Gorąco Cię zachęcam do przyjrzenia się pasji właśnie w ten sposób 😉

 1. Dziękuję za odkrycie nowej perspektywy i szersze spojrzenie, tego mi było trzeba. Uwielbiam takie poradniki. Serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *