Zarabiaj robiąc różnicę

Poznaj narzędzia, które pozwolą Ci zarabiać
dzieląc się swoim talentem, pomagając innym i zmieniając świat.

Czym jest program zmiany?

To kurs online dla osób, które chcą założyć własną firmę. Uczy jak krok po kroku uporządkować swoje cele, opracować plan działania, ale przede wszystkim: uwierzyć we własne możliwości.

Program został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci stworzyć działalność, z której jesteś dumna/dumny i dotrzeć do tych, którzy najbardziej jej potrzebują.

“Zadanie za zadaniem jak naprawdę zaczęłam zauważać, że coś we mnie drzemie.
I, że nie mogę siedzieć na d**ie i użalać się nad sobą – tylko wypadałoby coś zrobić.”
MAGDA

Jak działa program zmiany?

To program, który w 100% odbywa się online. W tym czasie otrzymujesz cały arsenał narzędzi, które pozwolą Ci znaleźć swój unikalny głos, pokonać wątpliwości i zarabiać dzieląc się swoim talentem.

Ale narzędzia to nie wszystko.

Oprócz ćwiczeń otrzymujesz także dostęp do biblioteki dodatkowych materiałów, z których możesz korzystać bez ograniczeń. Wszystkie materiały dostępne są na prywatnej stronie wyłącznie dla Uczestników.

Możesz korzystać z tego wsparcia niezależnie od tego jak daleko od siebie mieszkamy.

plan kursu

Program Zmiany obejmuje 6-tygodni i odbywa się według ściśle określonego planu:


stwórz plan zarabiania i robienia różnicy

Każda dobra decyzja zaczyna się od jasności ‘czego tak naprawdę chcę‘, dlatego w pierwszym tygodniu zajmiemy się uporządkowaniem Twojego planu. Zobaczysz jak opracować wizję: co, komu i w jaki sposób chcesz sprzedawać. W tej części:

 • poznasz różne modele zarabiania w Internecie
 • opracujesz własne finansowe cele
 • poznasz najczęstsze wymówki, przez które sabotujemy swoje pomysły i zobaczysz jak je pokonać.

Pod koniec tej części zyskasz fundament do stworzenia konkretnego planu działania oraz krystaliczną jasność, co jest Twoim dlaczego.

opracuj produkt, którym chcesz się chwalić

Niezależnie czy chcesz sprzedawać rękodzieło, kursy online czy swoją wiedzę: pierwszą i najważniejszą rzeczą jest zrozumienie potrzeb rynku i klienta. Znalezienie rozwiązania na palący problem społeczny.

W tej części poznasz narzędzia:

 • do przeprowadzenia product discovery
 • sprawdzenia swojego pomysłu (opracowania MVP)
 • oraz zobaczysz jak w prosty sposób zebrać wartościowe wnioski i potrzebne informacje do stworzenia oferty, która przyciąga.

Pod koniec tej części zobaczysz jak stworzyć produkt, za który inny są w stanie zapłacić. Jak trafić w realną potrzebę rynku oraz… że nie warto czekać aż będziesz dość dobra/dobry.

zaprojektuj stronę, która sprzedaje

Wiesz już co i komu chcesz sprzedawać. Pora na znalezienie platformy, która to ułatwi. W tym module pokażę Ci jak w prosty sposób stworzyć funkcjonalną stronę na WordPress i budować swoją markę online.

W tej części zyskasz instrukcje:

 • jak właściwie skonfigurować domenę i hosting
 • jak stworzyć prostą i funkcjonalną stronę na WordPress
 • oraz jak wykorzystać swoją stronę, aby pozycjonować siebie jako eksperta i dać się znaleźć w Internecie.

Pod koniec modułu samodzielnie uruchomisz w pełni funkcjonalną stronę internetową, która będzie pracować na Twoją markę 24/7.

twórz treść, która przyciąga

Można mieć świetny produkt. Taki, który trafia w realne potrzeby, ale jeśli nikt się o nim nie dowie… Nikt go nie kupi. W tym module pokażę Ci jak wykorzystać marketing treści, aby przyciągać wymarzonych odbiorców.

W tej części zobaczysz:

 • jak znaleźć frazy kluczowe, które wpisują Twoim wymarzeni klienci
 • jak tworzyć rozwiązania, które trafiają prosto w potrzeby Twojej niszy
 • jak tworzyć wartościowe treści, które latami pracują na Ciebie i Twój biznes.

Pod koniec tego modułu zyskasz bardzo konkretny plan treści, które sprawią, że Twoja działalność będzie łatwo wyszukiwalna w Internecie.

Buduj zasięgi i listę odbiorców

Kwestie zarabiania i reklamowania siebie to dwa aspekty, z którymi związane są tysiące ograniczających przekonań. To one często blokują nas przed zmianą. Niezależnie czy chcesz zarabiać pasywnie, łączyć działalność z etatem czy przenieść swoją firmę na wyższy poziom – w tej części odkryjesz, co Cię powstrzymuje i jak to pokonać.

W tej części zobaczysz:

 • co robić kiedy wstydzisz się reklamować siebie
 • dlaczego nie każdemu musi się podobać co robisz
 • dlaczego wcale nie musisz być wszędzie i robić wszystko
 • jak wykorzystać e-mail marketing do promowania swoich produktów usług i działań.

Pod koniec tej części zrozumiesz dlaczego fundamentem każdego biznesu jest dostarczanie wartości i jak taka postawa wpływa na zwiększenie sprzedaży.

Zarządzaj projektem i pomysłami

Tysiąc pomysłów na minutę? Brak pewności czy to właściwa decyzja? Jako multipasjonatka doskonale rozumiem ten stan rzeczy. W tej części poznasz sprawdzone strategie na:

 • organizację pracy i ciągłe pobudzanie motywacji
 • weryfikację pomysłów i ciągłe szukanie usprawnień
 • wyznaczanie ambitnych celów oraz znalezienie wspierającego, kreatywnego środowiska, w którym dostajesz skrzydeł.

Pod koniec tej części będziesz wiedzieć, w którym kierunku rozwijać swój pomysł, jak doładować swoją motywację i przyciągać tych, z którymi chcesz pracować.

“Dodałaś mi wiatru w żagle! Bardzo się cieszę, że Cię spotkałam!”
ANIA

Co znajdziesz w kursie?

Masz dar, którym chcesz się dzielić – ale nie masz odwagi zacząć? W kursie zyskasz narzędzia, aby zrealizować swój plan:


Lekcje video

W kursie masz dostęp do materiałów video w postaci screencast’ów. W ten sposób łatwiej będzie przejść przez techniczne aspekty uruchamiania działalności online.

Pliki audio

Oprócz video w kursie znajdziesz lekcje w formacie audio. Dzięki temu masz możliwość najwygodniejszego dla siebie sposobu pracy.

Karty pracy

Każda część Programu kończy się konkretną listą zadań do wykonania w postaci kart pracy. Dzięki temu możesz od razu zacząć wprowadzać w życie wiedzę, którą zdobywasz w kolejnych tygodniach.

Dodatkowe materiały

Kurs to nie wszystko. Na platformie znajdziesz także panel z dodatkowymi materiałami, z których możesz korzystać bez ograniczeń. Nagrania webinarów, e-booki – wszystko, aby pomóc Ci zrealizować swoje cele szybciej.

“Jestem zdziwiona, ze to może się odbywać w tak prosty sposób! Moje zasięgi szaleją!”
MARTA

Dla kogo jest ten kurs?

Program Zmiany to kurs przeznaczony dla osób, które chcą zmienić swoje życie i robić (wreszcie) to,
w czym czują się spełnione.


Kreatywnych multipasjonatek

Czujesz w głębi duszy, że masz dar, którym chcesz się dzielić ze światem, ale… nie masz odwagi zacząć? W kursie przekonasz się jak znaleźć swoją unikalną drogę i zrealizować (każdy) swój pomysł.

Ambitnych przedsiębiorczyń

Niezależnie czy chcesz prowadzić zajęcia jogi, warsztaty dla dzieci czy przytulną kawiarnię – w Programie przekonasz się jak uwierzyć w swój biznes (nawet jeśli nie zawsze wierzysz w siebie).

Wrażliwych kreatorek

Niezależnie czy chcesz napisać książkę, założyć blog, dzielić się wiedzą czy zarabiać online – w Programie Zmiany przekonasz się, że jesteś na tym świecie właśnie po to, aby to robić

O mnie

Sama przeszłam bardzo długą drogę – od laboratorium naukowego po pracę w start-up’ie. Chcę Ci pokazać jak zrealizować (każdy) swój pomysł i zacząć robić to, co naprawdę chcesz robić.

Jesteś na tym świecie w konkretnym celu. Masz dar, którego nie ma nikt inny. Jeśli czujesz, że chcesz się nim dzielić ze światem to właśnie to powinnaś zrobić. Dam Ci narzędzia, które pozwolą Ci zacząć robić to, o czym marzysz.

Kiedy odbywa się Program Zmiany?

Program Zmiany odbywa się raz na kilka miesięcy, a zapisy trwają kilka dni.
Aby wiedzieć o rozpoczęciu wpisz się na listę zainteresowanych.