Program Zmiany

Wykorzystaj swój talent.
Znajdź swoją unikalną drogę.

Czym jest Program Zmiany?

To kurs dla multipasjonatek i multipasjonatów, którzy chcą nabrać odwagi, aby zrealizować swój pomysł na życie. Uczy jak krok po kroku uporządkować swoje cele, opracować plan działania, ale przede wszystkim: uwierzyć we własne możliwości.

Program został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci zrealizować swoje zawodowe cele – niezależnie czy chcesz założyć firmę, zarabiać na swojej pasji czy połączyć kilka pomysłów na siebie.

Magda Lapczyk Ginekokracja
Magda:

“Kartka za kartką, zadanie za zadaniem ja naprawdę zaczęłam zauważać, że we mnie coś drzemie. I, że nie mogę siedzieć na d**ie i użalać się nad sobą – tylko wypadałoby coś zrobić.”

Jak działa Program Zmiany?

To kurs, który w 100% odbywa się online. W tym czasie otrzymujesz cały arsenał narzędzi, które pomagają wyklarować cele, pokonać wątpliwości i zarabiać dzieląc się swoim talentem.

Ale narzędzia to nie wszystko.

Oprócz kursu otrzymujesz także dostęp do panelu, w którym możesz zadawać pytania i uzyskać wsparcie. Wszystkie materiały dostępne są na prywatnej stronie wyłącznie dla Uczestników.

Możesz korzystać z Programu niezależnie od tego jak daleko od siebie mieszkamy.

Jak wygląda program kursu?

Program Zmiany składa się z czterech modułów, które pomogą Ci uporządkować i opracować plan działania:

Wizja & Plan

Każda dobra decyzja zaczyna się od jasności ‘dlaczego chcę to zrobić‘, dlatego w tym module zajmiemy się uporządkowaniem Twojego planu. Pokażę Ci jak dotrzeć do źródła swojej wewnętrznej motywacji i nabrać większej pewności.

Jeśli masz kilka pomysłów na siebie i nie wiesz jak wybrać ten właściwy, zobaczysz jak wyklarować wizję i znaleźć swoją unikalną drogę.

Pod koniec tego modułu zyskasz krystaliczną jasność swojego kierunku działania oraz fundament do stworzenia planu komunikacji.

Unikalny głos & Komunikacja

Jesteś na tym świecie w konkretnym celu. Masz dar, którego nie ma nikt inny. Wykorzystaj go, aby dotrzeć do osób, którzy naprawdę Cię potrzebują.

W tym module przekonasz się jak stworzyć ofertę, która trafia prosto w serca (niezależnie czy szukasz pracy czy chcesz założyć firmę). Zobaczysz jak wykorzystać swoje naturalne talenty, aby wyróżnić się z tłumu.

Pod koniec tego modułu będziesz wiedzieć jak wykorzystać swój unikalny głos, aby docierać do tych, którzy szukają tego, co masz do zaoferowania.

Zarabianie & Robienie różnicy

Mamy tysiące ograniczających przekonań na temat pieniędzy. To strach przed utratą stabilizacji finansowej najczęściej nas blokuje przed zmianą. W tym module pokażę Ci jak startować ze swoim pomysłem bez skakania na głęboką wodę.

Przekonasz się, dlaczego wcale nie potrzebujesz dużych zasięgów, aby osiągnąć sukces oraz zobaczysz jak z przyjemnością reklamować to, co masz do zaoferowania (nawet jeśli wstydzisz się reklamować siebie).

Pod koniec tego modułu będziesz mieć jasność tego w jakim modelu chcesz zarabiać i zobaczysz jak łączyć zarabianie z chęcią pomagania innym.

Wsparcie & Społeczność

Otoczenie ma ogromny wpływ na to, co w życiu osiągamy. To ono często warunkuje, co uznajemy w swoim życiu za możliwe. W tym module zobaczysz jak zacząć się otaczać ludźmi, którzy dodają skrzydeł oraz gdzie szukać wsparcia.

Oprócz tego poznasz sprawdzone strategie jak stworzyć własny mastermind, mówić o swoim pomyśle, czerpać wiedzę z porażek i dalej rozwijać swój pomysł.

Pod koniec tego modułu będziesz wiedzieć jak radzić sobie z krytyką oraz negatywnymi komentarzami, ale przede wszystkim: jak (choćby nie wiem co) nie dać się zniechęcić.

Jak wygląda udział w Programie Zmiany?

Masz dar, którym chcesz się dzielić – ale nie masz odwagi zacząć? W kursie przekonasz się jak znaleźć swoją unikalną drogę:

Sekcja Q & A

Chcę, aby kurs w 100% odpowiadał Twoim potrzebom. Dlatego oprócz gotowych lekcji i kart pracy przygotowałam także sekcję z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

 

Lekcje video & screencast'y

W czasie kursu zobaczysz jak krok po kroku zrealizować swój plan. Poznasz sprawdzone strategie i narzędzia, które dodają odwagi i jasności, aby iść drogą, która od zawsze była Twoja.

 

 

Karty pracy

Każdy moduł kończy się konkretną listą zadań do wykonania w postaci kart pracy. Dzięki temu możesz od razu zacząć wprowadzać w życie wiedzę, którą zdobywasz w kolejnych lekcjach.

Dodatkowe materiały

Kurs to nie wszystko. Na platformie znajdziesz także panel z dodatkowymi materiałami, z których możesz korzystać bez ograniczeń. Nagrania webinarów, e-booki – wszystko, aby jeszcze bardziej doładować Twoją motywację.

Wiola:

Właśnie jestem przy dniu 3 i pisząc swoją wizję za 5 lat popłynęłam i popłynęły też łzy <3. Dziękuję @Katarzyna!”

Irena:

“Poczułam, że bycie multipasjonatką jest ok. Że można mieć wiele pomysłów naraz oraz, że jeśli będzie się próbować cały czas to dążymy do drogi, na której mamy być.”

Katja:

Trafiłam do Ciebie pod koniec zeszłego roku i przesłuchałam wiele podcastów – tak trafiłam do kursu :). Co jakiś czas trzeba w życiu usłyszeć od kogoś z zewnątrz: nie martw się dziewczyno, nie jesteś sama w swojej wielowątkowości.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli czujesz, że jest coś, co bardzo chcesz robić – Program Zmiany pomoże Ci uwierzyć w swój plan. To kurs przeznaczony szczególnie dla:

Szkoła Dodawania Odwagi
Kreatywnych multipasjonatek i multipasjonatów

Masz kilka pomysłów na siebie i żadnego pojęcia, który z nich wybrać? Pokażę Ci jak wykorzystać swoją niepowtarzalną kombinację pasji i predyspozycji, aby zacząć robić to, do czego jesteś stworzona (stworzony).

Ambitnych przedsiębiorczyń i przedsiębiorczyń

Niezależnie czy chcesz prowadzić zajęcia jogi, warsztaty dla dzieci czy przytulną kawiarnię – w Programie przekonasz się jak uwierzyć w swój biznes (nawet jeśli nie zawsze wierzysz w siebie).

fotografka
Twórczych kreatorek i kreatorów

Czujesz w głębi duszy, że masz dar, którym chcesz się dzielić ze światem? W Programie zrozumiesz, że jesteś na tym świecie właśnie po to, aby to robić – nawet jeśli myślisz, że to niemożliwe.

“(..) Nawet nie wiesz jak się cieszę, że spotkałyśmy się na swojej drodze <3 Poczułam niesamowite wibracje bijące od Ciebie. Uwielbiam Twój spokój (..)”

“Jesteś taką niesamowitą osobą, że mam wrażenie, że nawet jeśli teraz jesteśmy po kursie i miałybyśmy jakieś pytania to zawsze nam coś podpowiesz. To jest coś cennego. Jest coś takiego w Tobie, że chcesz nas wspierać i motywować. Dziękuję, że taka jesteś!”

Kiedy odbywa się Program Zmiany?

Program Zmiany odbywa się raz na kilka miesięcy, a zapisy trwają kilka dni. Aby wiedzieć o rozpoczęciu wpisz się na listę zainteresowanych.

Jaka to inwestycja?

Koszt udziału w kursie to 249zł. Chcesz zyskać wsparcie już teraz? Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić.

Masz jakieś pytania?

Czy Program Zmiany jest tylko dla osób, które chcą założyć własną firmę?

Nie. Program Zmiany jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą nabrać odwagi, aby zrealizować swój pomysł na życie. Czasem tym pomysłem może być założenie własnej firmy, a czasem łączenie swojej działalności z etatem.

Nadrzędnym celem kursu jest pokazać Ci jak uporządkować swoje cele i znaleźć własną drogę.

Co jeśli nie spodoba mi się w Programie Zmiany?

Fakt, ten kurs nie jest dla każdego. To raczej wsparcie dla osób, które wiedzą czego chcą, ale nie mają odwagi po to sięgnąć – niż pomoc psychologiczna. Niemniej, jeśli po miesiącu od rozpoczęcia stwierdzisz, że nie masz ochoty ze mną współpracować zwracam 100% kosztów. Bez żadnego obrażania 😉

Co jeśli będę musiała/musiał zrezygnować w trakcie?

Gwarancję pełnego zwrotu kosztów masz do 30 dni od rozpoczęcia. Jeśli z przyczyn niezależnych od siebie nie będziesz w stanie brać udziału w kursie, pamiętaj, że nic nie tracisz. Dostęp do platformy masz już na zawsze. Możesz wrócić kiedy będziesz gotowa/gotowy.

Co to znaczy ``Sekcja Q & A``?

To panel na platformie, gdzie pojawiają się moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W tym miejscu możesz pytać o to jak wykorzystać podane strategie dla swojego biznesu, jak połączyć kilka kierunków w jedną całość, jak radzić sobie z nadmiarem pomysłów, jak nie dać się zniechęcić kiedy nie wychodzi i o wszystko inne, co przyjdzie Ci do głowy 🙂

Jaki sprzęt jest potrzebny?

Wystarczy telefon lub komputer. Wszystkie materiały dostępne są bezpośrednio z poziomu przeglądarki, a ćwiczenia możesz pobrać na dysk i wydrukować.

Co jeśli nie ma tu mojego pytania?

Bardzo chętnie odpowiem na nie osobiście! Jeśli zastanawiasz się czy kurs jest dla Ciebie, czy znajdziesz tam rozwiązanie, którego szukasz albo kiedy odbywa się najbliższa edycja – napisz: kasia@skrzydlarozwoju.com.pl

``Jestem zdziwiona, że to może odbywać się w tak prosty sposób!``- Wiola (@poprawna_optymistka)
``Kasia... jesteś cudowna! Moje zasięgi szaleją!``- Marta @StudioMasazuzRuda
``Genialne... Że też wcześniej na to nie wpadłam!``- Agnieszka

Dodatkowe materiały

(tylko dla Uczestników)

Oprócz głównych modułów Programu masz także dostęp do biblioteki bonusowych materiałów, z których możesz korzystać bez ograniczeń.

Marketing dla kreatywnych

(nagranie video)

Niezależnie czy prowadzisz własną firmę, blog czy chcesz sprzedawać swoją książkę – reklama jest jednym z najtrudniejszych wyzwań jakie Cię czekają. W nagraniu tego webinaru dowiesz się jak wykorzystać content marketing, aby wypromować to, co kochasz.

Kariera dla mam

(nagranie video)

Jeśli jesteś mamą dobrze wiesz, że po narodzinach dziecka zupełnie zmieniają się priorytety. Jakiś czas temu przeprowadziłam wśród mam krótkie badanie, a z odpowiedzi stworzyłam warsztat online.

Opowiadam w nim jak znaleźć równowagę, realizować się zawodowo i zrealizować swoje cele, ale tak, aby nie przegapić tego, co najważniejsze.

Inspiratornik

(karty pracy)

Inspiratornik to zestaw ćwiczeń, które pomagają znaleźć swoją drogę (także na nowo). Niezależnie czy właśnie wybierasz studia czy chcesz zmienić pracę – dzięki tym kartom pracy uporządkujesz swoją wiedzę, spiszesz swoje zawodowe cele i nabierzesz jasności, w którym kierunku dalej pójść.

Jak lepiej dbać o siebie

(plik .pdf)

Każda droga do szczęścia zaczyna się od tego, aby najpierw zrozumieć i pokochać siebie. Tylko mając mocne poczucie własnej wartości możesz zaufać swoim wyborom. Kiedy przekierujesz uwagę z tego, czego chcą inni – masz szansę odkryć czego tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze.

W pliku znajdziesz ćwiczenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i zadbać o siebie, a w ten sposób odzyskać pewność i wiarę we własne możliwości.

Bravely

(konferencja we Wrocławiu)

Program Zmiany odbywa się online, bo chcę, aby ten program był dostępny dla wszystkich – nawet jeśli mieszkamy setki kilometrów od siebie.

Ale dobrze wiem, że nic nie zastąpi spotkań twarzą w twarz.

Właśnie dlatego raz w roku organizuję konferencję, na której możemy poznać się osobiście. Podczas (mega inspirującego) weekendu pracujemy nad sobą, stawiamy nowe cele, budujemy wiarę we własne możliwości, ale przede wszystkim – świetnie się bawimy.