Macierzyństwo zmienia priorytety. Teraz trzeba pogodzić dwie role i łączyć opiekę z karierą zawodową. Jeśli szukasz dobrego pomysłu na biznes dla kobiet zobacz jak może wyglądać praca dla mam.

Biznes dla mam

Większość z nas staje przed dylematem: zostać w domu i poświęcić się dzieciom czy iść do pracy rezygnując z czasu dla nich? I wcale nie ma tu dobrych odpowiedzi…
Część z nas nie wyobraża sobie zostawiania dziecka na 10 godzin z nianią, ale z drugiej strony nie mamy pomysłu mogłoby to wyglądać inaczej. W dzisiejszym odcinku dowiesz się o 50 kobietach, które realizują się zawodowo pracując na własnych warunkach i robiąc to, co od zawsze chciały robić.

Praca z domu: przykłady

“Praca dla mamy” to projekt stworzony przez Lenę Murawską – zawodowo Blog Managera, a prywatnie mamy dwójki. Lena zaprosiła do wywiadów 50 kobiet, które świetnie godzą macierzyństwo z karierą – po to, aby inspirować inne kobiety, aby zrobiły to samo.
W rozmowie pytam Lenę skąd w ogóle pomysł na projekt mam aktywnych zawodowo, jak godzi pracę z byciem mamą i czym zajmuje się zawodowo:

Praca dla mamy

A teraz mam pytanie do Ciebie: jak doświadczasz macierzyństwa? Czy wolałabyś zacząć własną firmę czy raczej wrócić na etat? Jeśli jesteś mamą aktywną zawodowo, napisz jak udaje Ci się godzić wszystkie obowiązki!

Bycie mamą to najwspanialsza przygoda, ale i ogromna zmiana, która zupełnie zmienia perspektywę. Czasem trudno nakierować ją z powrotem na to, czego chcę JA. Jedz zdrowo, stale się rozwijaj, chodź na warsztaty, spotykaj z ludźmi. Pamiętaj, że jeśli najpierw nie zadbasz o siebie, nie będziesz miała siły dbać o cokolwiek innego.

Pozdrawiam,

Kasia

P.S. Jeśli wracasz właśnie z urlopu macierzyńskiego i myślisz o tym, aby założyć własny biznes, dołącz do projektu, w którym pomagam 50 przedsiębiorcom stworzyć skuteczną strategię marketingową (zupełnie za darmo!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *