Marta jest nauczycielką jogi. Chce, aby więcej osób uczęszczało na jej zajęcia, ale nie ma pojęcia jak to zrobić… Jeśli Ty także masz pomysł na swój biznes, i chcesz zbudować bazę wiernych klientów – zobacz co jej doradziłam.

Pomysł na biznes dla kobiety

Jeśli prowadzisz własny biznes jestem pewna, że masz podobne wątpliwości. Każdy przedsiębiorca spędza setki godzin zastanawiając się jak przebić się w tym wszechogarniającym chaosie. Jak przyciągnąć do siebie klientów, jak sprawić, aby chcieli wrócić… Na szczęście jest pewna metoda, która w tym pomoże.

Strategia marketingowa (przykład)

Musisz wiedzieć, że – niezależnie od tego jaką działalność prowadzisz – tak naprawdę wszystko sprowadza się do jednego prostego pytania: “kto jest moim idealnym klientem?”, “dla kogo chcę pracować?”. Tylko w ten sposób możesz opracować plan komunikacji, dobrać styl i sposób mówienia o swoich produktach tak, aby docierać do osób, które szczerze są zainteresowane tym co robisz.

Właśnie dlatego w dzisiejszym odcinku zobaczysz:

  • jak stworzyć przyciągające treści,
  • na co zwrócić uwagę przygotowując ofertę,
  • co jest fundamentem każdej strategii marketingowej,
  • jak dotrzeć do tych, którzy naprawdę Cię potrzebują.

Zobacz na przykładzie Marty jak niewielka zmiana może przynieść ogromny efekt!

Tu także wersja audio:

A teraz mam pytanie do Ciebie: jak wskazówka, o której powiedziałam mogłaby pomóc Tobie w dotarciu do idealnego klienta? Jak konkretnie mogłabyś ją wykorzystać? Będę zachwycona widząc wiadomość w komentarzu poniżej!

Marketing dla małych firm

Własna firma ma tysiące plusów – niezależność, wolność, samorealizacja – ale, powiedzmy sobie szczerze: jest ogromnym wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli pracujesz w pojedynkę. Właśnie dlatego myślę, że każdemu przydałoby się wsparcie i świeże spojrzenie na punkt, w którym właśnie się znajduje ze swoim biznesem.

Właśnie dlatego stworzyłam Program Zmiany. To kurs, który pomoże Ci uporządkować wizję, znaleźć unikalny głos i wyróżnić się z konkurencji (nawet jeśli wszyscy robią to samo).

[su_button url=”https://skrzydlarozwoju.com.pl/programzmiany/” target=”blank” style=”soft” background=”#f68db2″ color=”#ffffff” size=”8″ radius=”0″ text_shadow=”0px 0px 0px “]Dowiedz się więcej[/su_button]

 

Pamiętaj, że jako przedsiębiorca nie musisz znać się na wszystkim. Ty masz po prostu robić swoje: pomagać ludziom, zmieniać świat, robić coś wartościowego. Pozwól, że pomogę Ci dotrzeć do tych, którzy naprawdę Cię potrzebują.

Ściskam,

Kasia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *