Można doskonale wiedzieć czego się chce – ale nie mieć odwagi tego zrealizować. Można mieć jasną wizję swojej wymarzonej pracy – a i tak pójść inną drogą. Jeśli masz pracę, która nie daje satysfakcji – lub marzysz o własnej firmie (i wciąż czekasz na dobry moment) – ten odcinek jest dla Ciebie. Zobacz jak nabrać odwagi, aby zrealizować pomysł na siebie.

Co chcę robić w życiu?

Powiedzmy sobie szczerze: większość z nas zadaje sobie pytanie ’co chcę robić w życiu?’. Marzymy o pracy, która daje satysfakcję i chcemy realizować się dzieląc talentami. Tylko jak ją znaleźć, gdy już dawno zapomniało się o tym, czego tak naprawdę chcę?

Właśnie przed takim dylematem stoi Magda.

Ma dość swojej pracy, nie jest w stanie znosić jej dłużej. Choć paraliżował ją strach, pierwszy raz stwierdziła, że musi zrobić coś dla siebie, zaufać intuicji, pójść za głosem serca – i właśnie złożyła wypowiedzenie. Jeszcze nigdy nie czuła się tak wolna tylko, że…

nie wie, co ma robić dalej.

Mam 40 lat i nie wiem co chcę robić w życiu

Magda od zawsze chciała zostać artystką. Marzyła o tym, aby studiować na ASP. Dlaczego tego nie zrobiła? Bo bała się, że nie zda egzaminu. Teraz chce otworzyć własny biznes i tworzyć fotografie retro – i bardzo potrzebuje wsparcia. Pokazuję jej jak nabrać pewności, zrealizować swój pomysł i już nigdy nie zwątpić w swoje możliwości!

W dzisiejszym odcinku dowiesz się jak:

  • znaleźć (i wyklarować) pomysł na siebie,
  • stworzyć strategię marketingową dla swojej firmy,
  • przestać przejmować się liczbą lajków na Facebooku.
  • pokonać wątpliwości i strach,
  • ale przede wszystkim: wreszcie uwierzyć w siebie i swój plan.

Jeśli kiedykolwiek strach przed porażką zablokował Twoje plany – musisz tego posłuchać!

Jak znaleźć pasję

Jestem szczerze przekonana, że każdy z nas w głębi duszy DOSKONALE WIE co chce robić w życiu. Wie, ale czasem nie mamy odwagi tego przyznać. Boimy się, że inni nas wyśmieją, że komuś nie spodoba się nasz pomysł, że nie będę dość dobra. Ale to, czego najbardziej się boimy to tego, że nie wyjdzie.

A wiesz, co dzieje kiedy nie wychodzi? Nic.

Świat się nie zawala, wszystko wygląda tak samo i nikt nie ma do Ciebie pretensji. Jedyne co się zmienia to to, że bardziej wierzysz w swoje możliwości. Próbuj, popełniaj błędy i nigdy nie wątp w swój plan.

Ściskam,

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *