O mnie

Cześć, tu Kasia

Piszę, prowadzę warsztaty, inspiruję. Udowadniam, że jedyną drogą do szczęścia jest odważyć się… żyć po swojemu.
Wiem ile czasu (i pieniędzy) można stracić wybierając złą drogę

Może jeszcze tego o mnie nie wiesz, ale z zawodu jestem biotechnologiem. Powinnam pracować w laboratorium na kulturach komórkowych i modyfikować ich DNA. Skończyłam w tym kierunku dzienne studia, a potem rozpoczęłam doktorat. W 2017 broniłabym tytułu, gdyby nie wewnętrzny głos, który mówił, że to nie jest miejsce dla mnie. To bardzo ciekawa dziedzina wiedzy, ale nie mój pomysł na życie. Czy było łatwo podjąć tą decyzję? Nie. Czy wiedziałam od czego teraz zacznę? Y-ym. Jedyne co dźwięczało mi w głowie to: „i co, tak po prostu zmarnujesz pięć lat? I co? Co będziesz robiła?!”, a najgorsze w tym wszystkim było to, że jedyna odpowiedź, jaka przychodziła mi do głowy to: “nie wiem”. Wierz mi, wiedzieć czego się nie chce robić to i tak dobry początek.

kasia laboratorium1
Kasia_testimonials
Tak, ja też nie wiedziałam co chcę robić w życiu

Byłam zdeterminowana. Postanowiłam znaleźć pracę, w której będę czuła się spełniona. Tylko jak znaleźć wymarzony zawód kiedy jest tyle możliwości?!  Błądzenie może pochłaniać ogromną ilość czasu i pieniędzy – dopiero kiedy wyraźnie określisz kierunek będziesz podejmować trafne decyzje. To oznacza, że musisz konkretnie nazwać czego chcesz (w innym wypadku ryzykujesz spędzenie większości na robieniu czegoś, czego nie lubisz). Choć szukanie odpowiedzi może trwać latami, gra toczy się o najwyższą stawkę – Twoje szczęście i spełnienie.

Właśnie dlatego…

Wierzę, że każdy z nas doskonale wie co robić, tylko że przez wątpliwości, strach czy krytykę mogliśmy całkiem o tym zapomnieć. Wszystko co tu znajdziesz powstało po to, aby pomóc Ci z powrotem uwierzyć w siebie i swój pomysł. Poprzez publikowanie historii sukcesów, darmowych kursów i ćwiczeń do pracy nad sobą chcę, abyś uwierzyła, że niezależnie od tego jak brzmi Twój cel, jesteś (i zawsze będziesz) w stanie tego dokonać. Jedyne czego Ci potrzeba – to odwagi!

Przepis na szczęście od dawna masz w sobie – moim zadaniem jest jedynie pomóc Ci go odkryć.

prelegent_dietcoaching1

Nie wiem wszystkiego, ale jedno wiem na pewno – każdy z nas chce być szczęśliwy.
Jeśli chociaż jedna osoba uwierzy w swoje możliwości dzięki temu co robię, spełniłam swoje zadanie.