Cześć, tu Kasia

Stworzyłam to miejsce, aby
inspirować innych do szukania własnej drogi.

Sama przeszłam bardzo krętą zawodową ścieżkę. Od laboratorium naukowego w Instytucie Biofizyki – po pracę w najnowszych technologiach. Chcę Ci pokazać, że niezależnie od tego jak brzmi Twój cel, jesteś (i zawsze będziesz) w stanie tego dokonać.

Skrzydła Rozwoju to projekt, który stworzyłam, aby oswajać temat braku pomysłu na siebie oraz podpowiadać, co pomaga go odkryć.

Chcę udowadniać innym, że nie wszyscy od razu wiedzą, co chcą robić w życiu. A nawet jak wiedzą – to nie zawsze starcza im odwagi.

Na wstępie musisz jednak o czymś wiedzieć.

Nie jestem psychologiem ani terapeutą.

To, o czym piszę jest oparte wyłącznie o moje doświadczenia. Jest efektem pracy nad sobą, przeczytanych książek i odbytych rozmów. Moim celem nie jest pomóc Ci znaleźć odpowiedź, ale pokazać, co przeszkadza w jej odkrywaniu.

Poprzez stworzenie 90+ podcastów staram się oswoić temat kryzysu niepewności i zagubienia. Inspirować do szukania własnej drogi mimo niepowodzeń – nawet jeśli to oznacza pójście pod prąd.

Skrzydła Rozwoju to przez kilka lat była moja praca na pełen etat. Prowadziłam kurs, warsztaty, konsultacje. Zdecydowałam się o jej zawieszeniu kiedy na świecie pojawiła się moja druga córeczka. Zresztą nie tylko…

W toku własnej pracy zrozumiałam, że w szukaniu właściwej odpowiedzi na pytanie: ’czego tak na prawdę chcę’ może pomóc tylko terapia. Czułabym się nie fair udając eksperta, którym nie jestem. Tak oto Skrzydła Rozwoju stały się projektem pro bono 😉

Stwierdziłam, że część ze stworzonych materiałów może służyć innym bez mojego udziału (i ryzyka kontroli skarbowej). Niewykluczone, że płatne produkty wrócą, ale w nowej postaci – bardziej nakierowanej na kwestie prowadzenia działalności online.

podcasty, blog i więcej…

Oprócz podcastów i wpisów znajdziesz wiele materiałów do samodzielnej pracy. Są to arkusze ćwiczeń, infografiki, e-booki.

Większość stworzonych materiałów jest dostępna bezpłatnie.

Oprócz działalności online prowadziłam kilkukrotnie mastermindy we Wrocławiu. Spotykały się na nich kobiety, które marzyły o założeniu własnej działalności lub zmianie kariery.

nie tylko ja tworzyłam to miejsce

Poznaj Wiolę

Wiola jest świetną graficzką i fanką brush letteringu. Jest odpowiedzialna za projekt ebooka oraz opracowania graficzne kart pracy. Dowiedz się o niej więcej klikając tutaj.

Poznaj Kalinę

Kalina to bardzo utalentowana fotografka, która wykonała sesję wizerunkową. Wszystkie moje zdjęcia na tej stronie są jej autorstwa. Poznaj jej pozostałe prace tutaj.

Poznaj mój mastermind

Tego projektu nie byłoby gdyby nie Nel, Dana i Karolina. To z nimi przegadywałam większość pomysłów. Planowałyśmy nawet zorganizowanie konferencji Bravely!


Bardzo się cieszę, że tu się spotykamy. Jestem ciekawa Twojej historii i tego, z czym przychodzisz. Najlepszym sposobem, aby o niej opowiedzieć jest zostawić komentarz pod jednym z postów lub napisać na kasia@skrzydlarozwoju.com.pl (na wszystkie wiadomości odpisuję!)

Skrzydła Rozwoju to projekt, który realizuję po godzinach, dlatego nie znajdziesz mnie w social mediach. Jedyne wyjątki to Pinterest, na którym tworzę różnego rodzaju grafiki.

Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć kliknij tu. W ten sposób pobierzesz audiotrening z trzema strategiami, które dodają odwagi i jasności, aby realizować cele, na których najbardziej Ci zależy.

Dziękuję, że znalazłaś (znalazłeś) czas, aby dowiedzieć się więcej o mnie i Skrzydłach Rozwoju. Nie mogę się doczekać aż znów się zobaczymy!

Ściskam,

Kasia