Każdy z nas tak ma. Gdy stanie się coś, co krzyżuje Twój plan – zaczynasz kwestionować swoje możliwości. Gdy słyszysz coś, co podcina Ci skrzydła – odwaga ulatuje jak powietrze z balona. Właśnie dlatego powstał ten odcinek. Dowiesz się z niego jak zyskać pewność siebie (nawet kiedy nie wychodzi), obudzić w sobie wewnętrzną motywację, znaleźć energię do działania i … pokochać to, jak się wygląda.

Budowanie pewności siebie

Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Justyna. Poznałyśmy się jakiś czas temu na Wydarzeniu dla Kobiet w T-point, na którym opowiadałam o odwadze. Kilka dni później dostałam wiadomość, która trafiła prosto w moje serce.

Justyna czuje się kompletnie zagubiona – bardzo brakuje jej pewności siebie. Nie lubi tego jak wygląda, nie wierzy w swoje możliwości, panicznie boi się rozłożyć skrzydła. Na szczęście ma w sobie więcej siły niż sama to dostrzega.

Widzisz, jeszcze nigdy pogoń za sukcesem nie była tak zacięta. Zwłaszcza dla nas – kobiet, które chcą w swoim życiu pomieścić dzieci, karierę i szczęśliwe małżeństwo – dokonywanie właściwych wyborów może okazać się jedną z najważniejszych umiejętności jakie nabywamy w życiu. Jest tyle ról, które chcemy pogodzić. Tyle sfer, w których pragniemy osiągnąć równowagę.

W naszej rozmowie pokazuję Justynie jak zyskać pewność siebie (zwłaszcza po porażce) i spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy.

Brakuje motywacji? Oto rozwiązanie!

Przyznaję, to naprawdę długi odcinek – ale nie potrafiłam go skrócić. Jest w nim tak wiele tak ważnych rzeczy, że nie dało się wyciąć nawet fragmentu. Justyna pisze o wyzwaniach, którym nikt z nas nie chciałby stawiać czoła. Nic dziwnego, że czuje się niepewna, niezorganizowana i bezsilna.

W tym odcinku pokazuję jej:

  • jak zyskać pewność siebie (nawet jeśli nie wychodzi),
  • przestać przejmować się tym, co mówią inni,
  • skupić się wyłącznie na tym, na co mam wpływ,
  • pobudzić wewnętrzną motywację
  • i pokochać to, kim się naprawdę jest.


Tu także wersja audio:

Obie z Justyną będziemy zachwycone widząc komentarz poniżej z odpowiedzią: co z naszej rozmowy było dla Ciebie najbardziej inspirujące?

Jak uwierzyć w swoje możliwości

Prawda jest taka, że nasza wewnętrzna siła bierze się z nas – nie ze świata, ludzi czy czegokolwiek innego. Jeśli najpierw nie zadbasz o siebie – o swoje zdrowie, potrzeby, marzenia i plany – nie będziesz miała siły dbać o cokolwiek innego. Zatrzymaj się na chwilę. Zastanów czego chcesz. Skup się wyłącznie na sobie. Zrób coś dla czystej przyjemności.

I to właśnie teraz, gdy kończysz czytać ten tekst.

Ściskam,
Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *