Jak każda mała dziewczynka, oglądając bajkę z niecierpliwością czekałam na moment, w którym to książę uratuje księżniczkę, a wszystko skończy się happy endem pt. “żyli długo i szczęśliwie”. Ale czy w prawdziwym życiu każdy może liczyć na swojego księcia?

Jak znaleźć miłość

W pewnym momencie mojego życia było tak, że w kółko zadawałam sobie pytanie: “czy kiedykolwiek znajdę prawdziwą miłość?” Byłam na studiach, dwadzieścia parę lat na karku, a tu? Żadnego kandydata. Ani jedno spotkanie rodzinne nie obyło się bez podkreślenia tego faktu. Kryzys urósł do tego stopnia, że panika ogarnęła także moje koleżanki, które zaczęły umawiać mnie z każdym znajomym chłopakiem stanu wolnego. Sama zaczęłam mieć mętlik w głowie. Skoro wszyscy twierdzą, że “TO JUŻ CZAS”, to może rzeczywiście muszę kogoś znaleźć?! Muszę się z kimś związać!

Właśnie wtedy zdarzył się cud.

Przepis na dobry związek

Byłam tak zmobilizowana, aby wejść w związek, że postanowiłam korzystać z każdej rady jaką usłyszę. Z każdej wskazówki. Było wśród nich: “więcej wychodzić do ludzi”, “chodzić na imprezy”, “umawiać się na randki” – ale żadne mnie nie przekonało. Na szczęście wtedy usłyszałam coś, co zupełnie zmieniło mój sposób patrzenia – zdanie, które odmieniło moje życie!

Jeśli boisz się, że już nigdy nie spotkasz Tego Jedynego, że jest za późno, aby się zakochać albo że jesteś skazana na byle jaki związek – musisz tego posłuchać.

W podcaście dowiesz się o dwóch baaaaardzo ważnych rzeczach, które mi (i bardzo wielu osobom) pomogły znaleźć miłość swojego życia:

Jak się zakochać

Widzisz, prawda jest taka, że jeśli chcesz stworzyć szczęśliwy związek, musisz najpierw zrozumieć i pokochać SIEBIE. I właśnie dlatego mam do Ciebie pytanie:

czy jest coś co lubisz robić, albo o czym od zawsze marzyłaś – ale do tej pory nie zdobyłaś się na odwagę? Może chciałabyś napisać książkę, zostać instruktorką jogi albo wziąć udział w wolontariacie? Jeśli tak – koniecznie napisz w komentarzu poniżej co to jest i od kiedy zaczniesz to robić.

Wykorzystaj ten czas, aby stać się najlepszą wersją siebie – rozwijaj swoje pasje, poznawaj nowych ludzi, stawiaj czoła wyzwaniom. Zrozum, że to właśnie w niej zakocha się ten, kto chce spędzić z Tobą życie. A im szybciej to przyznasz, tym bardziej zdziwisz się, jak wiele to zmienia.

I właśnie tego z całego serca Ci tego życzę,

Kasia

P.S. Mam dla Ciebie prezent. To audiotrening, który pomaga nabrać pewności, aby zamienić swoje życzenia w plan. Pobierz i dołącz do mojej Skrzydlatej Społeczności, a dobra energia już Cię nie opuści 💞

2 myśli na “Jak znaleźć prawdziwą miłość (zwłaszcza jeśli jesteś introwertyczką)”

    1. Katarzyna Antonik-Heller

      Piękny cytat!
      Ja ostatnio natrafiłam na piękne zdanie w książce “Kurs cudów w praktyce”: “Poszukiwana przez Ciebie wyjątkowa osoba to Ty”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *