Wiesz, co jest największą blokadą jeśli chodzi o zrealizowanie pomysłu na siebie? Pieniądze. Boimy się zmienić pracę, zainwestować w produkt czy założyć własny biznes, bo to oznacza wyjście z finansowej strefy komfortu. Jeśli zastanawiasz się jak zarabiać robiąc to, co kochasz – w dzisiejszym odcinku znajdziesz odpowiedź!

Jak zarabiać pieniądze na swojej pasji

Dana jest autorką bloga Kobiece Finanse, za który zdobyła szereg nagród i wyróżnień. Od lat pokazuje pieniądze z kobiecej perspektywy i uczy jak racjonalnie oszczędzać, mądrze zarządzać domowym budżetem i dobrze zarabiać. Kobieta i pieniądze to nie jest zbyt częste połączenie, prawda?

Dana stawia sobie za cel edukację finansową kobiet. Opowiada jak pozbywać się ograniczających przekonań, lepiej zarządzać swoim portfelem, nabrać odwagi, aby zrealizować swój pomysł na firmę.

Zarabiaj wykorzystując swój talent

W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o tym:

Koniecznie napisz nam w komentarzu poniżej czym się zajmujesz i, która z rad dotyczących zarabiania była dla Ciebie najbardziej zaskakująca 🙂

Zarabianie – co tak naprawdę nas blokuje?

Pieniądze, zarabianie, bogacenie się to wciąż tematy owiane lekkim tabu. Wciąż mamy w głowie tysiące ograniczających przekonań typu „bogaci ludzie są nieuczciwi„, albo: „żeby zarabiać trzeba ciężko pracować” – co skutecznie blokuje nasze możliwości.

Aby dotrzeć do pełni swojego potencjału i zrealizować cele, na których Ci zależy wystarczy, że… rozejrzysz się wokół. Przecież zbicie fortuny wcale nie oznacza oszustwa – częściej to po prostu świetny pomysł. A zarabiać można pisząc bajki, podróżując, albo nie pracując wcale – jeśli dobrze ulokowało się swoje oszczędności. To od Ciebie zależy co w swym życiu uznajesz za możliwe.

Mam nadzieję, że choć trochę przekonałyśmy Cię do tego, że powinnaś zarabiać na tym co kochasz. I to dużo. Dzięki pieniądzom można robić jeszcze więcej dobrego, a przez to czuć się szczęśliwszym.

Niech Moc będzie z Tobą!

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *