Zastanawiało Cię kiedyś dlaczego niektóre cele stawiamy sobie co roku? Dlaczego tak trudno wytrwać nam w noworocznych postanowieniach? Jeśli choć raz w życiu zadałaś sobie to pytanie – musisz tego posłuchać!

Jak wytrwać w swoich postanowieniach?

Paulina bardzo chce zdrowo się odżywiać, ale nie ma na to czasu. Ma własną firmę, kilkuletniego synka i dom na głowie. Wie, że powinna zdrowo jeść, bo wtedy łatwiej byłoby jej schudnąć, lepiej by się czuła, ale nie potrafi tego zrobić. Z jednej strony jest na siebie zła – z drugiej nie widzi sposobu, który mógłby to zmienić.

Kto z nas nie zna tego z życia?

Chcemy schudnąć, zacząć biegać, czytać więcej książek – a to wciąż nie wychodzi. Dlaczego czasem tak ciężko nam znaleźć motywację? Co sprawia, że niektóre cele tak trudno nam osiągnąć? W nagraniu czeka odpowiedź!

Sekret wewnętrznej motywacji

Jeśli masz na swojej liście coś, o czym marzysz już od lat, postanowienie, które od dawna chcesz wprowadzić w życie – ten odcinek jest dla Ciebie! Dowiesz się jak zrealizować to, na czym najbardziej nam zależy, skończyć z wyrzutami sumienia i nie brać na siebie zbyt dużo. Jak skupić się na tym co najważniejsze. Poznasz prostą strategię, aby doprowadzać swoje plany do końca:


Kiedy nie mamy jasno określonych priorytetów, trudno nam podejmować decyzje. Kiedy określisz czego chcesz od życia – i co zrobisz, aby to osiągnąć – szybko zrealizujesz cele, na których Ci zależy.

I właśnie dlatego mam do Ciebie pytanie: czy na Twojej liście postanowień jest jakiś zdrowy nawyk, który chcesz wprowadzić? Jeśli tak, napisz w komentarzu poniżej co to jest i jak możesz wykorzystać strategię, o której mówię, aby go zrealizować.

Pamiętaj, że wszystko było, jest i będzie zależne wyłącznie od Ciebie. To do Ciebie należy wybór na czym się skupisz i co w swoim życiu osiągniesz. I wcale nie musisz przejmować się tym co “powinnaś”. Więcej inspirujących ćwiczeń znajdziesz TU.

Miłego dnia,

Kasia

P.S. Masz nurtujące pytanie, na które chcesz, abym odpowiedziała w kolejnym podcaście? Opowiedz mi o nim tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *