Kiedy chcesz wprowadzić jakąś zmianę na stałe, musisz uczynić z tego nowy nawyk. To prawda stara jak świat. Co jednak nie potrafisz w nim wytrwać?

Jak wprowadzać nowe nawyki?

Długi czas moim postanowieniem było więcej czytać – problem w tym, że zawsze kończyło się tak samo. Do książki zaglądałam dopiero wieczorem, w łóżku, a po kilku stronach padałam jak kawka.  Niezależnie od tego jak bardzo ambitne miałam plany i ile książek z biblioteki wypożyczyłam – tempo czytania wynosiło tyle samo, a książek na liście życzeń wciąż przybywało.  Jeśli masz postanowienie, którego nie potrafisz dotrzymać – jestem pewna, że wiesz co wtedy czułam.

Nieważne czy chcesz schudnąć, napisać książkę, zdrowo się odżywiać czy zacząć ćwiczyć – jestem pewna, że dobrze wiesz jak czasem trudno się zmobilizować. Co można, aby to ułatwić? Jak skutecznie wprowadzać nowe nawyki i osiągać cele, na których nam zależy?

Genialna metoda, która zmienia przyzwyczajenia

Jeśli jest zmiana, na której wyjątkowo Ci zależy. Umiejętność, którą chcesz wykształcić. Przyzwyczajenie, które chcesz zmienić – w dzisiejszym nagraniu dowiesz się jak zrobić to błyskawicznie. Ten prosty trik pomoże Ci zrealizować plany, wprowadzić w życie pomysły i wykorzystać swój wewnętrzny potencjał. Dzięki niemu każda zmiana będzie przychodziła znacznie łatwiej:

Prosty sposób, aby wytrwać w postanowieniach

Po wysłuchaniu podcastu mam do Ciebie pytanie: czy jest jakieś postanowienie, na którym Ci zależy, ale do tej pory nie umiałaś w nim wytrwać? Nawyk, który chcesz wykształcić, ale do tej pory się nie udało? Jeśli tak – zostaw komentarz poniżej z odpowiedzią co to jest i jak możesz wykorzystać sposób, o którym mówię w nagraniu?

Pamiętaj, że mnóstwo osób co tydzień przychodzi tu po inspirację, a Twoja wiadomość może pomóc komuś dokonać przełomu w sposobie patrzenia na problem.

Jest pewna rzecz, o której musisz wiedzieć: w osiąganiu celów naprawdę nie ma nic trudnego – o ile sama postanowisz, że chcesz to mieć.To jedyna rzecz, którą powinnaś sobie przemyśleć.

Ściskam,

Kasia

P.S. Jeśli masz postanowienie, którego chcesz dotrzymać w tym roku i potrzebujesz wsparcia, aby tego dokonać – pobierz Zeszyt Zmiany! To przewodnik zawierający 100 ćwiczeń, które pomagają wierzyć w siebie i zrealizować każdy swój pomysł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *