Budowanie i rozwijanie swojej firmy to ogromne wyzwanie – niezależnie czy chodzi o biznes online, kawiarnię czy szkołę jogi. Właśnie dlatego chcę pokazać 50 właścicielkom małych firm jak uwierzyć w swój biznes i rozwijać go w 100% w zgodzie ze sobą.

Jak uwierzyć w swój biznes?

Prowadzenie własnej działalności (zwłaszcza w pojedynkę) to trudne zadanie – pełne niepewności i stresu. Błędów, z których trzeba się uczyć i eksperymentów, które trzeba podejmować. Jeśli na dodatek mierzysz się z tym, że nie wypada reklamować swojej firmy, a z tyłu głowy ciągle słyszysz: „boję się, że ludziom nie spodoba się co robię”- możesz czuć się przytłoczona. Dlatego jest jedna rzecz, o której muszę Ci powiedzieć:

Każdy sukces w biznesie zaczyna się od uwierzenia w siebie i swój pomysł. 

Tylko kiedy szczerze przyznasz co (tak naprawdę) chcesz robić i jak widzisz swoją firmę masz szansę stworzyć produkt, z którego jesteś dumna. Tylko odkrywając swój unikalny głos znajdziesz własną drogą sprawiając, że konkurencja przestanie mieć znaczenie. I właśnie w tym chcę Ci pomóc!

Jak reklamować swój kobiecy biznes

Kiedy chcesz budować biznes w zgodzie ze sobą potrzebujesz konkretnego wsparcia. Kogoś kto uporządkuje wiedzę, pomoże dotrzeć do wymarzonych klientów i da narzędzia do opracowania planu marketingowego, który nie „wciska” produktów.

Dlatego to wyzwanie.

Chcę pomóc właścicielkom małych firm w rozwijaniu ich biznesu. Podsunąć pomysły i możliwości, których wcześniej nie dostrzegły. Inspirować autentycznymi przykładami, aby sięgać po więcej. Zmienić sposób patrzenia na marketing.

Jak u Wioli, która marzy o tym, aby zajmować się brush letteringiem czy Marty, która marzy o rozkręceniu własnej szkoły jogi.

Strategia marketingowa dla kobiecych biznesów

Jeśli masz pomysł na biznes, ale nie do końca wiesz jak się za to zabrać, albo masz już działalność i chcesz ją wznieść na wyższy poziom – zgłoś się do projektu. Pokażę Ci  jak uwierzyć w swój biznes, zaufać intuicji i wytyczyć własną, niepowtarzalną drogę.

Poznaj zestaw oryginalnych pomysłów, które pomogą Ci lepiej zaplanować swoje działania i stale docierać do osób, które najbardziej Cię potrzebują.

Niech Moc będzie z Tobą,

Kasia

P.S. Pod koniec września rusza I edycja mojego kursu. To prawdziwy kombajn wiedzy o marketingu dla kobiecych biznesów, a będąc na liście dowiesz się jako pierwsza 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *