W tym specjalnym odcinku opowiem Ci o strategii, która pomogła mi uwierzyć w siebie, zrealizować swoje cele i z satysfakcją świętować 30ste urodziny. Gwarantuję, że te cztery kroki są do wprowadzenia od zaraz i pomogą Ci spełnić marzenia szybciej niż Ci się wydaje!

Brak wiary w siebie? Oto rozwiązanie!

Wkraczanie w kolejną dekadę życia dla wielu bywa stresujące. Patrząc wstecz można z przerażeniem stwierdzić że niewiele się zmieniło albo że wciąż nie skreśliliśmy z listy choćby jednego swojego celu. I choć świętując 30stkę od wielu osób słyszę “nie przejmuj się”, osobiście jestem bardzo dumna z tego, jak wygląda moje życie. Chcę, żebyś to samo czuła świętując swoje kolejne urodziny.

Chcesz osiągnąć w swoim życiu harmonię i satysfakcję? Zrealizować swoje cele? Osiągnąć szczęście? Oto strategia, która zdecydowanie w tym pomoże!

4 kroki, aby zbudować pewność siebie

Choć pewnie mamy różne wartości i priorytety w życiu – jestem pewna, że ta metoda zadziała niezależnie od tego co chcesz osiągnąć i z jakiego miejsca startujesz. Zapewniam, że im szybciej wprowadzisz wymienione kroki, tym bardziej zdziwi Cię jak wiele potrafią zmienić. To mój przepis na to jak uwierzyć w siebie i osiągnąć cele, na których najbardziej nam zależy:

Oraz wersja audio:

A teraz mam do Ciebie pytanie: jak brzmi Twoje największe marzenie? Co najbardziej na świecie chciałabyś osiągnąć? O czym teraz marzysz? Będę zachwycona widząc Twój komentarz poniżej!

Jak być szczęśliwym?

Im dłużej zastanawiam się nad tym pytaniem, tym jaśniej widzę, że jest tylko jedna właściwa odpowiedź: żyć w zgodzie ze sobą. Nie z tym, co jest dla nas “dobre”. Nie z tym, czego chcą dla nas inni. Żyć w zgodzie z tym, czego JA chcę. Bo wierz mi że poznałam już na tyle inspirujących historii żeby wiedzieć, że niezależnie od tego jak brzmi Twój cel, jesteś (i zawsze będziesz) w stanie tego dokonać.

Jedyne czego Ci potrzeba – to odwagi!

Ściskam,

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *