Przyznaj czy czułaś się kiedyś zawstydzona mówiąc o swojej działalności? Bałaś się, że wyjdziesz na przekupkę, która wszystkim wciska swoje produkty? Jeśli martwisz się jak reklamować firmę, skoro nie potrafisz reklamować nawet samej siebie, wierz mi – nie jesteś sama!

Jak rozwijać swoją firmę

Kasia ma podobne rozterki. Jest architektką i marzy o tym, aby zostać stacjonarną i wirtualną projektantką. Jej celem brzmi: „nie chcę wracać na etat. Planem jest zarabiać więcej pracując mniej przy ciekawych rzeczach”. Jedyny problem?

„Nie potrafię sprzedawać i wyceniać swojej pracy!”

Kto z nas tego nie zna? Możesz mieć nawet najlepszy pomysł na biznes, ale jeśli nikomu o nim nie powiesz, nic z tego nie będzie. Na szczęście wiem, jak można to rozwiązać.

Co robić, gdy myślisz, że nie umiesz sprzedawać swojej pracy

Chcesz znać prawdę? Kiedyś czułam się dokładnie tak samo. Ciągle myślałam, że za mało wiem, żeby sprzedawać swoją pracę i nie wierzyłam, że mogę zarabiać na tym, co kocham. Wtedy dotarło do mnie, że jedyne co stoi między mną, a firmą moich marzeń to moje ograniczające przekonania.

Pozwól, że wyrażę się jasno: zrozumiałam, że sama sabotuję swoje pomysły.

I, że (tak naprawdę) nic nie stoi na przeszkodzie, abym zrealizowała swoją misję w taki sposób, jaki czułam to, od początku.

Jak reklamować swoją firmę

Musisz wiedzieć, że nigdy nie będzie nikogo, kto będzie robił w taki sam sposób to, co Ty chcesz robić. Twój dar jest unikalny i jeśli czujesz, że chcesz się nim dzielić to to jest właśnie to, co powinnaś zrobić. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką musisz zrobić to samemu uwierzyć w swój biznes – reszta sama się ułoży.

Kiedy sama dokonałam tego przełomowego odkrycia odpowiedź na pytanie jak reklamować swoją firmę, wydała mi się nagle bardzo prosta: tak, jak uważam za słuszne. Dlatego w tym video opowiadam Kasi:

  • dlaczego najważniejszym pytaniem jest „co tak naprawdę chcę robić
  • jak znaleźć to, co mnie wyróżnia
  • dlaczego Facebook nie zawsze jest najlepszym miejscem na znajdowanie klientów
  • oraz: jak dobrać styl komunikowania, aby dotrzeć do nowych osób.

Tu także wersja audio:

Znajdź swój unikalny styl

Musisz wiedzieć, że odpowiedzią na problemy z reklamowaniem własnej firmy nie są social media. Wcale nie musisz być wszędzie, a już tym bardziej tam, gdzie tego nie lubisz. Kiedy uwierzysz w siebie i swoje możliwości znajdziesz własny, unikalny głos, który pomoże Ci dotrzeć do wymarzonych klientów i rozwijać biznes w 100% w zgodzie ze sobą.

A teraz mam do Ciebie pytanie:

która z tych wskazówek, wydaje Ci się najbardziej trafiona? A może masz zupełnie inny pomysł jak można reklamować swoją firmę? Obie będziemy zachwycone widząc Twój komentarz poniżej!

Niech moc będzie z Tobą,

Kasia

P.S. Kasia napisała mi o swoim wyzwaniu biorąc udział w tym projekcie. Kliknij jeśli chcesz, żebym pomogła też Tobie 🙂

2 myśli na “Jak reklamować firmę [nawet jeśli nie umiesz reklamować siebie]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *