Jakiś czas temu zorganizowałam spotkanie dla znajomych. Wszyscy szybko zaangażowali się w rozmowy o pracy, o nowych projektach, zmianach, awansach, delegacjach i wszystkim co z tym związane. Jako, że niedawno zostałam Mamą niewiele miałam do powiedzenia, bo od kilku miesięcy po prostu siedziałam w domu. Było mi przykro, ale co mogłam zrobić? Wtedy jeden z naszych przyjaciół powiedział coś, co trafiło prosto w moje serce: “a Ty, Kasia? Powiedz nam co u Ciebie. Podobno bycie Mamą jest najbardziej wymagającą pracą na świecie.”

Tak. 100% racji.

Jak realizować cele kiedy jesteś Mamą?

Urodzenie dziecka to najwspanialsza przygoda życia, eksplozja miłości i radości, ogromny dar. Ale też spore wyzwanie.

Nie chodzi tylko o wysiłek – bardziej o to, że czasem każda z nas czuje się nierozumiana, samotna i smutna. Macierzyństwo zmienia WSZYSTKO – od systemu wartości po rozkład dnia – i trzeba nauczyć się sobie z tym radzić. Jak każda nowa sytuacja w życiu, ta także wymaga, abyśmy na nowo znalazły w tym wszystkim równowagę.

Wyzwania, przed którymi stoją Mamy

Postanowiłam przygotować rozwiązania najczęstszych matczynych problemów – dlatego przeprowadziłam krótkie badanie. Zebrałam odpowiedzi na pytania: co jest dla Ciebie obecnie największym wyzwaniem i co chcesz osiągnąć w ciągu kilku nadchodzących lat – a z odpowiedzi stworzyłam warsztat online. Opowiadam w nim jak znaleźć równowagę, pogodzić wszystkie obowiązki i realizować cele, na których nam zależy.

Kompedium rozwojowe dla każdej Mamy


Z video dowiesz się jak:

  • mieć więcej czasu (i/lub cierpliwości) dla siebie i dziecka,
  • zrealizować swoje cele,
  • spełnić się zawodowo,
  • zaplanować swój rozwój,
  • pogodzić pracę z domem,
  • lepiej dogadywać się z mężem/partnerem,
  • znaleźć wewnętrzną równowagę.

Ponieważ to aż 40 minut – nagranie dostępne jest także jako podcast. Możesz go wysłuchać na telefonie (jednocześnie gotując, sprzątając lub jadąc samochodem) korzystając z aplikacji PodcastAddict lib iTunes (albo bezpośrednio ze strony):

A teraz mam pytanie: co DLA CIEBIE jest/było największym wyzwaniem w byciu Mamą? Z czym najtrudniej było Ci się pogodzić kiedy pojawiło się dziecko i jak znalazłaś rozwiązanie? Zostaw komentarz poniżej, aby zainspirować mnie i inne Mamy do wypróbowania Twojego pomysłu.

Wierzę, że naprawdę można czuć się spełnionym w każdej sferze życia. Nie mówię, że od razu, nie mówię, że natychmiast – ale można. I życzę Ci tego z całego 💖

Pozdrawiam,

Kasia

P.S. Jeśli masz problem, na które chciałabyś, abym znalazła rozwiązanie, albo potrzebujesz motywacji i wsparcia – dołącz do naszej Skrzydlatej Społeczności. To miejsce, w którym regularnie dodaję odwagi, aby zrealizować pomysł na siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *