Tagi:

Jeśli tworzysz, zmieniasz, robisz cokolwiek o jednym musisz wiedzieć – strach przed porażką będzie jednym z Twoich najwierniejszych towarzyszy. Dziś przesyłam 3 pytania, które pomogą go oswoić.

Jak sobie radzić z niepowodzeniami?

Kilka dni temu spacerując po swojej okolicy zauważyłam, że jedna z pobliskich kawiarni została zamknięta. Afisz bezlitośnie głosił “na wynajem” i nie pomogły ani wymyśle słodkości, ani laureaci MasterChef’a. To boleśnie przypomniało mi o tym, co sama czułam tysiące razy.

O porażce.

Co robić, kiedy wkładasz w swoje działanie całe serce, zapał, energię, ale okazuje się, że to nie wystarcza? Jak znaleźć w sobie motywację, aby się nie poddać? W podcaście czeka odpowiedź!

Co robić kiedy boisz się, że nie wyjdzie?

Strach przed porażką potrafi sparaliżować każde nasze działanie – i to niezależnie od tego czy rozpoczynasz własną działalność, chcesz zmienić pracę czy zrobić coś, o czym od dawna marzyłaś. Im więcej prób kończy się fiaskiem, tym bardziej boisz się, że znów nie wyjdzie. Stąd już prosta droga do rezygnacji. Na szczęście jest całkiem prosty sposób, aby pokonać strach przed porażką i nie zrażać się kolejnymi niepowodzeniami.

Jak przestać się bać porażki?

W podcaście opowiadam o 3 bardzo ważnych pytaniach, które pomagają zdobyć się na odwagę, aby realizować swoje (nawet najbardziej nieprawdopodobne) cele, lepiej radzić sobie z niepowodzeniami i przestać tak bardzo bać się popełnienia błędu. To obowiązkowe nagranie dla wszystkich kreatywnych twórców, artystów i freelancerów:


Jak zawsze mam pytanie do Ciebie:

czy jest coś, o czym od dawna marzysz, ale do tej pory nie zdobyłaś się na odwagę WŁAŚNIE przez strach przed porażką? Może chcesz wydać książkę, założyć firmę, prowadzić bloga, ale boisz się, że nie wyjdzie? Będę zachwycona jeśli opowiesz mi o tym w komentarzu poniżej.

Bo widzisz, jest pewna prawda, o której musisz wiedzieć: to jak radzisz sobie z przeciwnościami bardziej niż cokolwiek innego warunkuje Twoje życie.

Niech Moc będzie z Tobą,

Kasia

P.S. Chcesz więcej ćwiczeń, które pomagają uwierzyć w siebie? Pobierz Zeszyt Zmiany. To 100 ćwiczeń, które pomagają nabrać odwagi i zrealizować każdy swój pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *