Czy kiedykolwiek nie miałaś odwagi zawalczyć o swoje, bo coś w środku szeptało, że „nie masz głosu”? Nie poprosiłaś o podwyżkę, lepszy stolik czy ustąpienie miejsca, bo myślałaś, że „lepiej siedzieć cicho”? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi: „tak” – dzisiejszy odcinek jest dla Ciebie. Posłuchaj jak pokochać siebie i uwolnić swój autentyczny głos.

Uwolnij swój głos

Basia Ciemięga jest niezwykle wrażliwą duszą i wspaniałą osobą. Prowadzi warsztaty „Głos kobiety – poczuj swoją moc”, na których pokazuje kobietom siłę, która w nich drzemie. Przez uwalnianie głosu pomaga dotrzeć do źródła swojej wewnętrznej mocy, budować poczucie sprawczości i wiary we własne możliwości.

Rozmawiamy o tym skąd biorą nasze blokady (i jak je zlikwidować). Dlaczego tak trudno nam dotrzeć do swoich najgłębszych pragnień i co robić, aby wreszcie zacząć żyć życiem, o którym marzymy.

Ale przede wszystkim: dlaczego nie warto udawać i mieć odwagę być tym kim się naprawdę jest – płakać, krzyczeć, wzdychać i sapać kiedy nam się podoba.

Naucz się słuchać samej siebie

W dzisiejszym odcinku dowiesz się jak:

  • usłyszeć swój autentyczny głos,
  • pokochać to, kim się naprawdę jest,
  • wypuścić emocje i poczuć się naprawdę wolnym,
  • dotrzeć do źródła swojej kobiecej mocy,
  • iść za głosem serca.

Tu także wersja audio:

To niesamowite do jakich wniosków dochodzimy podczas naszej rozmowy – jest o krzyczeniu na łące, sapaniu podczas biegu sztafetowego, śpiewaniu na rowerze i wszystkim tym, o czym już dawno zapomniałyśmy, a co musimy sobie przypomnieć.

Koniecznie.

Głos to wspaniały dar, który łączy z emocjami i wrażliwością, z ciałem, naturą i innymi – tłumiąc go blokujemy potencjał, który w nas drzemie.

Po wysłuchaniu zostaw komentarz poniżej i powiedz: co z tego, co powiedziała Basia jest dla Ciebie najbardziej zaskakujące? Czy jest coś, z czego właśnie zdałaś sobie sprawę? Obie będziemy zachwycone widząc Twój komentarz poniżej.

Droga do spełnienia

Słowami Basi, które najbardziej zapadły mi w pamięć są:

„Mam poczucie, że w mnogości tych różnych metod samorozwoju koniec końców bardzo wiele dróg sprowadza się do tego, żeby po prostu pokochać siebie”.

I tak naprawdę o tym jest ta rozmowa. Aby wreszcie pokochać siebie – dokładnie takim jakim się jest.

I już.

Kasia

P.S. Wiem, że podążanie za swoim wewnętrznym głosem to nie jest proste zadanie – dlatego założyłam Szkołę Dodawania Odwagi. To program rozwojowy, który pomaga nabrać pewności, aby zrealizować pomysł na siebie (nawet jeśli inni mówią, że się nie uda)💗

1 myśl na “Jak pokochać siebie i odnaleźć swoją moc – Basia Ciemięga”

  1. Niezwykle trafne spostrzeżenia na temat uwalniania głosu i wewnętrznej mocy. Chciałabym dodać, że otoczenie w jakim żyjemy, również wpływa na nasze poczucie wartości i odwagi do bycia sobą. Aranżacja wnętrza może być metaforą naszej duszy i wewnętrznego głosu. Wyobraźmy sobie salon urządzony w stylu, który nam nie odpowiada. Czy nie jest to jak tłumienie swojego głosu? Podobnie jak Basia mówi o znalezieniu wewnętrznej mocy, tak samo warto poszukać tej mocy w aranżacji naszej przestrzeni. Wybierając meble i dekoracje, które naprawdę nam odpowiadają, stajemy się bardziej autentyczni. Styl wnętrza, czy to nowoczesny, czy boho, odzwierciedla często nasze pragnienia i aspiracje. Można zatem powiedzieć, że wystrój wnętrz ma wpływ na nasze emocje i samoocenę. A więc, świadome i autentyczne urządzenie mieszkania może być kolejnym krokiem na drodze do uwalniania głosu i poczucia własnej wartości. Stworzenie przestrzeni, która jest odzwierciedleniem naszej duszy, może być równie wyzwalające, jak krzyk na łące czy jazda na rowerze. Niech nasze wnętrza będą echem naszych głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *