Miałaś kiedyś “przeczucie”, żeby coś zrobić? Słyszałaś kiedyś wewnętrzny głos, który podpowiadał, aby iść w coś co wydawało się irracjonalne? Tak, to właśnie intuicja. Nasza ukryta supermoc.

Dlaczego warto iść za głosem serca?

Nawet jeśli nie do końca wierzysz w siłę intuicji – o jednym musisz wiedzieć. Wielu ludzi sukcesu podkreśla jak wielką rolę pełni w ich życiu. Jak wiele wyborów opartych wyłącznie na “przeczuciu” stało się krokiem milowym dla rozwoju firm czy świata. Jeśli choć raz poszłaś za głosem serca wiesz jak daleko potrafi nas zaprowadzić – właśnie dlatego dzisiejsze nagranie.

Jak dzięki intuicji odkryć co chcę robić w życiu

Mój dzisiejszy gość zawodowo zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym kobiet. Pomaga rozwijać relacje z samym sobą i podkreśla jak wielką rolę w tym pełni intuicja. W dzisiejszym odcinku dowiesz się:

  • co robić kiedy nie masz pojęcia co chcesz robić w życiu;
  • jak podejmować najlepsze decyzje;
  • co pomoże Ci odkryć swoją życiową misję;
  • jak korzystać ze swojej wewnętrznej mocy;
  • dlaczego warto zaufać temu co czujesz.

A tu także wersja video:

Kamila jest założycielką marki Her Island, autorką Kursu Rozwoju Intuicji oraz pasjonatką rozwoju osobistego i duchowego. Podczas warsztatów i spotkań opowiada o tym jak rozwijać w sobie intuicję i dokonywać lepszych życiowych wyborów.

A skoro o tym mowa.

Który z wymienionych sposobów rozwoju intuicji odpowiada Ci najbardziej? Którego chciałabyś spróbować? Który najbardziej z Tobą rezonuje? Będziemy zachwycone jeśli po wysłuchaniu zostawisz komentarz poniżej.

Jedyny przepis na szczęście

Kamila pomaga odkryć swój przepis na życie poprzez intuicję – ja przez zadawanie pytań. I właśnie dlatego stworzyłam 7-dniowy darmowy kurs, który pomaga odkryć co Cię uszczęśliwia. To próbka tego czego możesz się spodziewać w Programie Zmiany. Niezależnie od tego jaki sposób wybierzesz, o jednym musisz wiedzieć. Jedyną drogą do szczęścia jest odważyć się być sobą. A to znaczy, że jeśli chcesz znaleźć prawdziwe spełnienie musisz przestać słuchać innych – i zacząć słuchać siebie! To w Tobie są wszystkie odpowiedzi, których szukasz.

Z całą moją miłością,

Kasia

P.S. Masz ochotę posłuchać innych inspirujących wywiadów? Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *