Znalezienie pracy, w której czujemy się spełnieni i w której możemy wykorzystać pełnię swojego potencjału jest chyba marzeniem większości ludzi. Tylko… jak to znaleźć? Jak dojść do tego, co chcę robić w życiu? Oto moja odpowiedź.

Jak dojść do tego co chcę robić?

Na pewno zauważyłaś/zauważyłeś, że są takie rzeczy w życiu, które przychodzą Ci łatwo. Niektóre cele same się spełniają. Nagle pojawiają się takie możliwości i okoliczności, że wszystko samo się układa.

Na przykład myślisz o zmianie pracy, a tu odzywa się do Ciebie dawny znajomy i proponuje jakiś ciekawy pomysł. Albo zaczynasz myśleć o wyjeździe zagranicznym, a tu na uczelni zostaje uruchomiony nowy program stażowy. Znasz takie sytuacje?

Są jednak i takie rzeczy, które sprawiają nam mnóstwo trudności i wymagają nadludzkiej siły, a których osiągnięcie wcale nie sprawia, że czujemy się szczęśliwsi.

Jak czerpać naukę z niepowodzeń

Właśnie o tym jest dzisiejszy podcast. Chcę Ci pokazać jak czerpać naukę z niepowodzeń i nietrafionych pomysłów, aby dojść do tego, co jest Ci przeznaczone i w czym znajdziesz spełnienie. Opowiadam na własnej historii jak rozpoznać to, co chce do Ciebie przyjść i to, co chce od Ciebie uciec:

Po wysłuchaniu mam do Ciebie pytanie:

 • czy jest coś w Twoim życiu, co przyszło Ci wyjątkowo łatwo? Co samo się ułożyło? Jeśli tak, co to takiego? Będę zachwycona jeśli zostawisz komentarz poniżej 💞

Sposób, aby znaleźć swoją drogę

W odcinku opowiadam o bardzo mądrej książce, która daje wskazówkę jak rozpoznać swoje przeznaczenie, znaleźć misję i dojść do tego co chcę robić w życiu. Podsuwa bardzo prostą myśl jak zacząć szukanie swojej drogi od pójścia za tym, co samo chce do nas przyjść.

Taki poziom zaufania wymaga sporo odwagi, ale zobaczysz jak ignorowanie tej zasady potrafi uprzykrzyć życie (na moim przykładzie) 😉

Mam nadzieję, że dzisiejszy odcinek będzie dla Ciebie inspiracją, aby zacząć robić to, co czyni Cię szczęśliwszą lub szczęśliwszym.

Ściskam,
Kasia

3 myśli na “Jak dojść do tego, co chcę robić w życiu?”

 1. Czy przyszło do mnie coś wyjątkowo łatwo? Bardzo dobre pytanie. Właśnie to nagranie przyszło do mnie łatwo i to w momencie kiedy go potrzebowałam. Dziękuję ci za to
  Od pewnego czasu wiem co chce robić w życiu i wszystkie informacje, które są mi do tego potrzebne przyszły do mnie wyjątkowo łatwo i w nie oczekiwany sposób. Jedyne co mnie trzyma to strach przed tym, żeby po prostu zacząć. To co musiałam usłyszeć to to, że jedyne czego mi potrzeba to odwaga. Dziękuję

 2. Fajny podcast, dzięki za dobrą robotę, sam zadaje sobie pytanie od dużego czasu co robić, co daje mi szczęście i co chciałbym robić, podejmuje różne pracę to to nie jest to, próbuje się edukować i słuchać ludzi którzy mogą mi podpowiedzieć, robię różne eksperymenty i mam małą firme która mnie nie kręci i nie chce tego robić na siłę, i potrzebuje pomocy może właśnie od Pani? Co robić, na czym myśleć jakie pytania dalej sobie stawiać jak dotychczasowe nie dają odp. Pozdr Mariusz

  1. Katarzyna Antonik-Heller

   To często bywa skomplikowana sprawa i chociaż chciałabym móc dać jakieś proste rozwiązanie to niestety go nie znam… Na stronie jest sporo materiałów do pracy własnej – w tym audiotrening i Zeszyt Zmiany. Może się jednak okazać, że przyczyna leży gdzieś znacznie głębiej i dopiero spotkania z terapeutą pomogą uporządkować myśli i cele.

   W każdym razie życzę powodzenia w szukaniu swojej drogi i ściskam serdecznie! ❤️

   Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *