Strona główna » FAQ

FAQ

Dlaczego produkty w sklepie są dostępne bezpłatnie?

Skrzydła Rozwoju to była kiedyś moja praca na pełen etat. Prowadziłam kursy, mentoringi, konsultacje. Zdecydowałam o zawieszeniu działalności w momencie pojawienia się na świecie mojej drugiej córeczki. Zresztą nie tylko…

W toku własnej pracy zrozumiałam, że w szukaniu właściwej odpowiedzi na pytanie: ’czego tak na prawdę chcę’ może pomóc tylko terapia. Czułabym się nie fair udając eksperta, którym nie jestem. Tak oto Skrzydła Rozwoju stały się projektem pro bono 😉

Stwierdziłam, że część ze stworzonych materiałów może służyć innym bez mojego udziału (i ryzyka kontroli skarbowej). Niewykluczone, że płatne produkty wrócą, ale w nowej postaci – bardziej nakierowanej na kwestie prowadzenia działalności online.

CZĘŚĆ PODCASTÓW TO LIVE MENTORING- CO TO ZNACZY?

Live mentoring to rodzaj sesji mentoringowej, którą (za zgodą) udostępniam także jako podcast.

Prawdziwe historie, realne case study to coś, co inspiruje najbardziej. Dlatego zdecydowałam się na stworzenie cyklu tego typu odcinków.

Celem tego typu treści jest pokazanie, że każdy z nas mierzy się z dylematami, wątpliwościami i zagubieniem. Mam nadzieję. że słuchając historii innych zyskasz nową perspektywę patrzenia na własne dylematy.

dlaczego na blogu stosowany jest rodzaj żeński?

Gdzie mogę staram się używać formy bezosobowej, ale język polski jest (niestety) tak skonstruowany, że jeśli nie mówię do kobiet to mówię do mężczyzn, a to jednak kobiety według statystyk stanowią większość odbiorców moich treści.

Oczywiście nie chcę, aby ktokolwiek czuł się pokrzywdzony, więc od niedawna stosuję w swoich treściach po prostu dwa rodzaje. Jeśli trafiasz na starszy wpis nie gniewaj się na mnie!

Jak otrzymywać powiadomienie o kursach?

Zapisując się na newsletter lub pobierając bezpłatne materiały ze sklepu. W ten sposób trafisz na listę osób, które jako pierwsze dowiedzą się o wszelkich nowych inicjatywach 🙂

Do tego zaraz po dołączeniu otrzymasz dostęp do bezpłatnego audiotreningu z 3 strategiami, które pomagają zmienić sposób postrzegania własnych możliwości.