Kontakt

Kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań – po prostu napisz wiadomość. Postaram się odpowiedzieć konkretnie i szybko.

Napisz

Społeczność

Społeczność

Dołącz do społeczności pod moimi skrzydłami i otrzymaj dostęp do niewyczerpanego źródła pozytywnej energii i pomysłów:

Więcej

 

Sprawy techniczne

Sprawy techniczne

Jeśli masz kłopot z płatnością, zakupem, pobraniem czy odtworzeniem pliku – daj mi znać.

Pytanie

 

Jak wygląda live mentoring?

To najbogatsza forma pomocy jaką udostępniam za darmo. Dzięki temu, że spotykamy się na sesji 1:1 najpełniej mogę pomóc znaleźć rozwiązanie danego wyzwania.

Wystarczy, że zgłosisz się przez formularz, a ja odpiszę z dalszą instrukcją. Umówimy się na dogodny termin zdzwaniając się online (skype, hangout lub messenger) i na żywo odpowiadam na Twoje pytania.

Tutaj możesz zobaczyć jak wyglądały poprzednie live mentoringi.

Dlaczego w tekście zwracasz się wyłącznie do kobiet?

Bo to my, dziewczyny mamy największy problem z podejmowaniem decyzji, z robieniem po swojemu. Jesteśmy wychowywane według schematu “powinnaś- nie powinnaś”, “musisz -nie możesz”.

Chłopcy pewnie też, ale większość się tym zupełnie nie przejmuje.

My za bardzo przejmujemy się tym, co powiedzą inni, a przez to siebie i swoje pragnienia stawiamy na ostatnim miejscu.

Jak można umówić się na konsultację 1:1?

Jasne! Jeśli potrzebujesz wsparcia i nie chcesz czekać do kolejnej edycji Programu Zmiany  i korzystałaś już z Zeszytu, napisz do mnie na kasia@skrzydlarozwoju.com.pl, a razem opracujemy plan indywidualnej współpracy, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Czy istnieje możliwość spotkania osobiście?

Oczywiście! Lokalne spotkania organizuję we Wrocławiu, Łodzi i na Śląsku. Napisz na kasia@skrzydlarozwoju.com.pl, a poinformuję, gdzie możemy się zobaczyć.

Zawsze także możemy umówić się online <3

Dlaczego podcasty?

Dotychczas pisałam głównie artykuły i nagrywałam video, ale sama przyznaj, że zdecydowanie zbyt wiele czasu spędzamy przed monitorem. Najpierw kilka godzin w pracy, a i wieczorem dobrze sobie odpocząć przy ulubionym serialu.

Aby dłużej nie nadwyrężać twojego wzroku postanowiłam swój przekaz zamykać w formie audio. Dzięki temu wystarczy że masz przy sobie telefon, słuchawki i możesz mnie słuchać w dowolnym momencie – spacerując, wracając samochodem z pracy, odkurzając, leżąc w łóżku.

Jak zrobić pierwszy krok do zmiany?

Pobierz bezpłatny audiotrening z 3 strategiami, które pomagają zmienić sposób postrzegania własnych możliwości. Wierz mi, że dzięki nim rozbudzisz w sobie odwagę, aby iść za tym co podpowiada Ci serce. Jakby tego było mało, co tydzień prześlę nową porcję inspiracji i pomysłów!

Zapisuję się!