Strona główna » FAQ

FAQ

Kim jest Scrum master?

Scrum Master to jedna z ról, która funkcjonuje w SCRUM’ie. Z kolei SCRUM to zwinne (Agile) podejście do tworzenia nowych produktów czy usług.

Ten sposób zarządzania projektami jest szczególnie popularny w branży IT, gdzie dominuje zmienne środowisko i konieczność szybkiego reagowania na zmiany.

Co to live mentoring?

To najbogatsza forma pomocy jaką udostępniam za darmo. Rodzaj sesji Q&A, którą (za zgodą) udostępniam także jako podcast, aby Twoja historia zainspirowała innych.

Jeśli masz ochotę skorzystać z takiego wsparcia wystarczy, że zgłosisz się przez formularz, a ja odpiszę z dalszą instrukcją. Umówimy się na dogodny termin zdzwaniając się online (skype, hangout lub messenger) i na żywo odpowiadam na Twoje pytania.

Dlaczego w tekście często używany jest rodzaj żeński?

Gdzie mogę staram się używać formy bezosobowej, ale język polski jest (niestety) tak skonstruowany, że jeśli nie mówię do kobiet to mówię do mężczyzn, a to jednak kobiety według statystyk stanowią większość odbiorców moich treści.

Oczywiście nie chcę, aby ktokolwiek czuł się pokrzywdzony, więc od niedawna stosuję w swoich treściach po prostu dwa rodzaje. Jeśli trafiasz na starszy wpis nie gniewaj się na mnie!

Jak otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach?

Zapisując się na newsletter! Co tydzień otrzymasz ode mnie wiadomość z linkiem. Do tego zaraz po dołączeniu otrzymasz dostęp do bezpłatnego audiotreningu z 3 strategiami, które pomagają zmienić sposób postrzegania własnych możliwości.

W skrzydlatej społeczności możesz liczyć także na dodatkowe materiały i treści, których nie publikuję nigdzie indziej!