Przyznaj, miałaś kiedyś cel, którego nie potrafiłaś zrealizować? Może chciałaś schudnąć, napisać książkę albo zacząć biegać, ale ciągle nie potrafiłaś się zmobilizować? W dzisiejszym podcaście dowiesz się o hiper-skutecznej metodzie, którą wykorzystuję, aby pokonać wymówki i zrealizować to, na czym najbardziej mi zależy.

Jak wytrwać przy swoich celach kiedy brakuje motywacji?

Każdy z nas zna to uczucie, kiedy kolejny raz stwierdzasz, że się nie udało. Kiedy znów zabrało silnej woli, aby odmówić albo motywacji, aby wreszcie ruszyć z miejsca. Czasem zrezygnowana masz ochotę postawić krzyżyk i raz na zawsze przestać się starać, ale zanim to zrobisz, mam dla Ciebie wiadomość:

można świadomie czegoś bardzo pragnąć, a podświadomie to od siebie odpychać.

Jak pokonać swoje wymówki?

Być może jeszcze tego nie wiesz, ale większość naszego życia kontroluje podświadomość. To ona odpowiada za podstawowe funkcje naszego organizmu – ale także za to jakie podejmujemy decyzje. A robimy to wedle ściśle określonego schematu.

W podświadomości gromadzone są wszystkie nasze lęki, obawy, wątpliwości, doświadczenia, oceny, przekonania – na temat siebie i świata – i to właśnie na ich podstawie dokonujemy wyborów. Mówiąc wprost: podświadomość zawsze znajdzie jakąś wymówkę, żeby niczego nie zmieniać.

Prosta metoda, aby osiągać swoje cele (szybciej)

Jeśli czekasz “na dobry moment” albo “aż będziesz dość dobra”, o jednym musisz wiedzieć. Może minąć jeszcze 30 lat, a ta chwila ciągle nie nadejdzie. Właśnie dlatego przesyłam dzisiejsze ćwiczenie. W podcaście znajdziesz bardzo prostą metodę, która pomaga odkryć co Cię blokuje i nie pozwala zacząć (oraz jak to naprawić):

Jak zawsze mam do Ciebie pytanie po wysłuchaniu odcinka:

jaka wymówka (znaleziona dzięki tej metodzie) jest dla Ciebie najbardziej zaskakująca? Czego się nie spodziewałaś, a jednak warunkuje Twoje życie? Będę zachwycona jeśli poświęcisz chwilę i napiszesz mi o swoim odkryciu.

Prawda jest taka, że jedyne ograniczenia tworzysz sobie sama. Jeśli swoją wyobraźnię uczynisz nieograniczoną, nie widzę sposobu, który mógłby Cię powstrzymać.

Ściskam serdecznie,

Kasia

P.S. To już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w PROGRAMIE ZMIANY. To 6 niezwykłych tygodni i wszystko czego potrzebujesz, aby znaleźć swój pomysł na życie (i nie bać się go zrealizować).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *