Tagi:

Mnóstwo czasu podczas dnia patrzymy w monitor. Najpierw kilka godzin w pracy, co chwila spoglądając w telefon, a i wieczorem oglądając film czy serial. Chociaż zdaję sobie sprawę,  że obraz przekazuje więcej, wybrałam audio. Postanowiłam nagrywać podcasty, aby oszczędzić twój czas, bo słuchając możesz robić równolegle coś innego.

Dlaczego podcasty?

Umówmy się – czas jest teraz najcenniejszym zasobem, wszystkim nam go brakuje. Jestem pewna, że mimo obowiązków, starasz się zrobić coś dla siebie. W Internecie jest mnóstwo wartościowych treści o rozwoju i samodoskonaleniu. Możesz wybrać video, ale wtedy jesteś przykuta do monitora (w który musisz patrzeć narażając oczy), jeśli natomiast wybierzesz podcasty – możesz ich słuchać wszędzie. W samochodzie wracając z pracy, jadąc rowerem, idąc na zakupy, siedząc na nudnym wykładzie. Wystarczy telefon i słuchawki.

Gdzie je znajdziesz

Wszystkie nagrania będą pojawiały się na blogu i możesz ich słuchać bezpośrednio na stronie www, ale także korzystając z aplikacji jak iTunes czy PodcastAddict. O nowych odcinkach dowiesz się także z mojego newslettera – jeśli chcesz mieć tą informację na swojej skrzynce, pobierz bonusowy trening audio, o którym piszę poniżej.

O czym będą nagrania?

Będę opowiadała przede wszystkim o tym, jak odkryć w sobie odwagę do zmiany, jak uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Znajdziesz tu także sposoby przejścia z niekończącego się planowania – do konkretnego działania. Nie poprzestanę tylko na teorii! Większość podcastów będzie w formie wywiadów z osobami, które rzeczywiście osiągnęły sukces. Które przyznają, że posłuchanie głosu serca i intuicji to najlepsze co mogły w swoim życiu zrobić. Nic nie inspiruje bardziej niż żywe przykłady!

Posłuchaj pierwszego odcinka wprowadzającego:

Dziel się pomysłami!

Jeśli chciałabyś posłuchać konkretnej osoby, albo masz temat, który wyjątkowo Cię ciekawi – napisz o nim w komentarzu poniżej lub wyślij do mnie wiadomość: kasia@skrzydlarozwoju.com.pl . Jestem bardzo ciekawa Waszych pomysłów!

A może sama nagrywasz podcasty? Pochwal się zostawiając opis i link 🙂


Nie możesz się doczekać pierwszych wywiadów? Jest coś, co możesz zrobić już teraz, żeby zmienić sposób postrzegania siebie i swoich możliwości. Pobierz bonus z darmowym treningiem audio. To 20 minut czystej inspiracji!

[su_button url=”http://subscribe.skrzydlarozwoju.com.pl/inspiratornik” target=”blank” style=”soft” background=”#f68db2″ color=”#ffffff” size=”6″ center=”yes” text_shadow=”0px 0px 0px “]Pobierz bonus[/su_button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *