Może właśnie kończysz studia, wracasz z urlopu macierzyńskiego, a może właśnie zdajesz sobie sprawę, że praca, którą wykonujesz kompletnie nie daje Ci satysfakcji. Tak czy inaczej, jedno jest pewne – czujesz się kompletnie zagubiona (zagubiony). Nie wiesz co robić w życiu? Oto banalna strategia, która pomoże Ci znaleźć rozwiązanie.

Brak pomysłu na życie

Nasze najważniejsze zawodowe decyzje podejmujemy w wieku kilkunastu lat. To wtedy mamy wybrać, w którym kierunku się rozwijać i jaką drogą dalej pójść. Tylko…

Skąd można wiedzieć, co tak naprawdę chce się robić w życiu, skoro wcześniej niewiele się próbowało?

Jak wybrać z tą jedną rzecz skoro jest wiele tych, w których jesteś dobra (dobry)?

Co robić jeśli jesteś multipasjonatką i masz kilka pomysłów na siebie?

Jeśli tak jak ja, nie potrafisz wejść w sztywne ramy, które narzuca nam system – mam coś, co pomaga znaleźć własną drogę.

“Nie wiem co chcę robić w życiu” – oto jak znaleźć odpowiedź

Często szukając pomysłu na siebie zadręczamy się pytaniami: po co tu jestem? Jaka jest moja misja? Co tak naprawdę chcę robić? Często nie mając jasnej odpowiedzi. Błądzimy, szukamy, porównujemy się do innych. Mając presję uciekającego czasu wpadamy w błędne koło zamartwiania, że już nigdy nie uda nam się znaleźć satysfakcjonującej pracy.

W dzisiejszym video pokażę Ci jak jedno pytanie może zupełnie zmienić perspektywę, odkryć swój talent i znaleźć pracę, do której jesteś stworzona:

Oraz wersja audio:

I właśnie dlatego mam do Ciebie pytanie:

– co jest dla Ciebie najważniejsze? Czego na pewno nie poświęcisz? Na co nigdy się nie zgodzisz w swojej pracy?

Będę zachwycona widząc w komentarzu poniżej wiadomość od Ciebie!

Jak osiągnąć sukces zawodowy

Wiem, że każdy z nas (gdzieś tam głęboko) doskonale wie, co chce robić w życiu. Wie gdzie jest jego miejsce. Jedyne co zostało, to przestać słuchać innych – a zacząć słuchać siebie.

Mam nadzieję, że choć trochę w tym pomogłam.

Ściskam,

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *