Czy miałaś kiedyś coś na czym bardzo Ci zależało, ale nie miałaś odwagi po to sięgnąć? Czy czasem odsuwasz swoje marzenia, bo myślisz, że to nie dla Ciebie? Jeśli czekasz z rozpoczęciem swojego wymarzonego życia przez brak wiary w siebie – mam coś, co doda Ci odwagi!

Jak uwierzyć w siebie

Każdy z nas dobrze wie jak to jest być rozdartym między tym co mówi serce i rozum. Może słyszysz to wewnętrzne wołanie, aby zrealizować swój Wielki Cel, ale założę się, że z drugiej strony dopada Cię milion wątpliwości. Bo, co jeśli to się nie uda? Nie będę dość dobra? Albo (co gorsza) inni mnie wyśmieją?

Właśnie przed takim dylematem stoi Ani

Marzy o tym, aby tworzyć i ilustrować książki dla dzieci – wie, że to jest coś, co chciałaby robić NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE. Tworzyć historie, pozytywne historie, w którym dobro zawsze zwycięża. Jak sama pisze:

„myślę, że to mój talent otrzymany od Boga, którym powinnam dzielić się z innymi. Jednak nikt o nim nie wie, bo boję się o nim mówić. Boję się, że jest za duże, nieosiągalne i, że zostanie wyśmiane”

Skąd wziąć odwagę do zmiany

Musisz wiedzieć jedno. Każdy z nas przyszedł na ten świat w konkretnym celu, a czas jaki nam jest dany jest niezmiernie ważny. Jeśli wiesz już co jest Twoim darem, to wiesz już najważniejsze. Jedyne co zostało, to uwierzyć w siebie i swój plan.

W video odpowiadam Ani:

  • co zrobić kiedy brakuje wiary w siebie,
  • jak spojrzeć na swój cel z nowej perspektywy,
  • jak nabrać pewności, aby zrealizować to, na czym najbardziej nam zależy

Nagranie jest dostępne także jako podcast:

Jak zawsze mam też do Ciebie pytanie:

– czy masz cel, na którym bardzo Ci zależy, ale nie masz odwagi po niego sięgnąć? Jeśli tak – jak wykorzystasz strategię, o którym powiedziałam w nagraniu?

Będę zachwycona widząc Twój komentarz poniżej!

Rób to, do czego masz talent (nie dyplom)

To, że sięgasz po więcej i chcesz robić coś, co daje prawdziwą satysfakcję jest najwspanialszym darem jaki można mieć od losu. Nawet jeśli teraz czujesz się kompletnie zagubiona, kiedy przestaniesz słuchać innych – i zaczniesz słuchać siebie – znajdziesz swoją drogę. A ja (jak pewnie zdążyłaś się przekonać) zawsze chętnie w tym pomogę!

Moja Droga, najwyższy czas uwierzyć w siebie i swój plan!

Niech Moc będzie z Tobą,

Kasia

P.S. Zrealizowanie swojego pomysłu wymaga nie lada odwagi – przyda się przewodnik, w którym dowiesz się jak radzić sobie z wątpliwościami i budować wiarę we własne możliwości. Właśnie dlatego powstał Zeszyt Zmiany. Znajdziesz w nim mnóstwo inspirujących historii i ćwiczeń do pracy nad sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *