Czy kiedykolwiek czułaś się przygnębiona i zniechęcona przez to, co mówią inni? Rezygnowałaś ze swoich pomysłów, bo ktoś powiedział, że to niemożliwe?

Skąd brać odwagę kiedy chcesz się poddać?

Kiedy bezkrytycznie wierzymy w to, co mówią inni, porzucamy swoje plany i idee niczego nawet nie kwestionując. Trudno podążać za swoimi marzeniami skoro wszyscy mówią, że to niemożliwe, prawda? To naturalne, że czujemy wtedy złość na świat, że nie może nam dać tego, czego tak bardzo pragniemy. Problem w tym, że przyjmując, że ktoś wie lepiej, często odbieramy sobie szansę na szczęśliwe życie.

Jeżeli chociaż raz w życiu czułaś bunt, gdy ktoś Cię zniechęcał – to znaczy, że wewnętrznie dobrze wiedziałaś, że nie ma racji. Coś Ci mówiło, że jesteś w stanie mieć to, co innym wydaje się niemożliwe. Aby następnym razem nie dać za wygraną i odważnie realizować swoje plany – poznaj 3 strategie, które pomagają bardziej wierzyć w siebie.

3 strategie, aby bardziej wierzyć w siebie

W podcaście dowiesz się o 3 prostych rzeczach, które natychmiast pomogą Ci podejmować lepsze życiowe decyzje. Poznasz źródło swojej mocy i siły, która tylko czeka na odkrycie. Dowiesz się skąd brać motywację, żeby nie poddawać się w dążeniu za swoimi ideałami nawet jeśli nie masz wsparcia.

A co Ty chcesz zrobić mimo, że innym wydaje się niemożliwe?

Byłabym zachwycona, gdybyś zostawiła w komentarzu poniżej Twoją historię.

Napisz: co obecnie chcesz zrobić mimo, że inni twierdzą, że to niemożliwe?

Skąd bierzesz odwagę, aby mimo wszelkich komentarzy i uwag iść za swoimi marzeniami?

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze i inspirujące historie. To one stają się dźwignią do zmiany! Podsycają bunt, aby nie dawać innym kierować swoim życiem.

Jestem pewna, że wśród Twoich bliskich i przyjaciół jest ktoś, kto walczy o znalezienie siły i odwagi do realizacji swoich marzeń, proszę podziel się tym postem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *