To nieprawda, że nie potrafisz schudnąć.

Potrafisz. I to zrobisz. Bo jeśli plan nie działa – zmień plan, nigdy cel.
W odchudzaniu wcale nie chodzi o liczenie kalorii. Raczej o zmianę sposobu myślenia o sobie. O inne spojrzenie na swoje ciało. O zauważenie i nazywanie emocji. O zdanie sobie sprawy z przekonań i wymówek.
Zrezygnuj z wyrzutów sumienia

Wyrzuty sumienia zamień w obiektywną obserwację. Zacznij dostrzegać to, co do tej pory blokowało twoją zmianę. Zdaj sobie sprawę z przekonań i wymówek. Nazwij emocje. Tylko w ten sposób jesteś w stanie coś zmienić!

Zacznij współpracować z ciałem

Nie jesteś zadowolona ze swojego ciała i przestałaś słuchać co do ciebie mówi. W ten sposób tracisz cenną wiedzę! Zacznij współpracować z ciałem, inaczej na nie patrzeć zauważać swoje potrzeby. Szybko ci się odwdzięczy.

Odzyskaj pewność siebie

To co widać na zewnątrz jest efektem naszych myśli, przekonań i podejścia do siebie. Problem z nadwagą zbyt często wynika z niskiego poczucia własnej wartości. Pora to zmieniać!

7 dni do zmiany

Zrób pierwszy krok do Świadomego Odchudzania! Przekonaj się co do tej pory blokowało Twoją zmianę. Poznaj i zwalcz swoje wymówki.

Pobierz zestaw materiałów, które pomogą ci opracować plan skutecznego odchudzania. Przez 5 dni otrzymasz dostęp do materiałów video i kolejnych ćwiczeń.

Pobierz

Świadome odchudzanie

To kurs obejmujący 8 spotkań i indywidualnie opracowany program zmiany. Dzięki niemu zidentyfikujesz i pokonasz dotychczasowe przeszkody, wyeliminujesz wymówki, poszerzysz samoświadomość i wprowadzisz rewolucję!

Zobacz

Konsultacje

To rozmowa 1:1, w której uporządkujesz swoją wiedzę i lepiej nazwiesz cel. Nakierujesz działania na właściwe tory. Pobudzisz wewnętrzną motywację. Konsultacja odbywa się na skype i trwa 60-90 minut.

Umów

Grupa wsparcia

To społeczność osób, które także są na drodze do zmiany. W grupie znajdziesz wsparcie, ciekawe pomysły i narzędzia do pracy. Możesz tu także zadawać pytania i rozwiewać swoje wątpliwości.

Dołącz