O mnie

Cześć, tu Kasia

Biotechnolog, Diet Coach i fanka zdrowego rozsądku. Pomagam kobietom osiągać trwałe sukcesy w odchudzaniu poprzez lepsze zrozumienie siebie i swoich potrzeb.
Zdrowe podejście

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego – skoro w zasadzie wszyscy dobrze wiemy co jeść – tak trudno utrzymać efekty odchudzania? Dlaczego tak mozolnie przychodzi nam zmiana styl życia i odżywiania oraz wytrwanie na diecie?

Według mnie zbędne kilogramy to tylko wierzchołek problemu, który często jest związany z samooceną, zagubieniem, emocjami i zatraceniem równowagi w życiu. Dlatego odchudzanie powinno zacząć się od zmiany świadomości, poczucia własnej wartości, a nieraz nawet relacji. Powinnaś dostać szansę zrozumienia DLACZEGO trudno Ci wyjść z błędnego koła diet i efektów jojo. Dlaczego w ogóle znalazłaś się z danym punkcie – i co możesz zrobić, żeby już do niego nie wrócić. Tylko w ten sposób – poszerzając świadomość na temat swoich nawyków – przejdziesz prawdziwą przemianę.

Skąd to wiem?

Wiedzę na temat odżywiania zyskałam jako Biotechnolog oraz pracując przez kilka lat w marketingu branży bio produktów spożywczych. Byłam na bieżąco z nowinkami i trendami dotyczącymi zdrowej diety. Wtedy, patrząc zupełnie obiektywnie, zdałam sobie sprawę na ile pułapek, jako konsumenci, jesteśmy wystawieni. I jak media, blogerzy i różnego typu portale nieraz wprowadzają w błąd. Dzięki temu wiem, gdzie szukać rzetelnych informacji oraz do czego lepiej podchodzić sceptycznie. To jednak tylko część wiedzy, którą przekazuję w swojej pracy.

Dopiero jako Diet Coach pojęłam z czego wynikają trudności podczas odchudzania i zmiany stylu życia. Co w ogóle doprowadza do tycia i jak można temu radzić. Na których wewnętrznych aspektach powinnaś się skupić, żeby pobudzić stałą motywację i chęć do zmiany (nawet jeśli jesteś już totalnie zrezygnowana).

W ten sposób powstał „Projekt:REWOLUCJA – zmiana stylu życia” – program świadomego odchudzania, w którym pomagam przejść przez wszelkie przeszkody, które do tej pory utrudniały Ci stanie się piękną, atrakcyjną i pewną siebie kobietą. Opowiadam o tym także podczas warsztatów i indywidualnych konsultacji.

Co mogę dać Tobie?

Odkryję przed Tobą zdrowe podejście do odchudzania – bez skomplikowanych diet i treningów, za to z rzetelnymi informacjami na temat zdrowego odżywiania.

Odpowiem nawet na najbardziej szczegółowe pytania, bo chcę żebyś stała się świadomym konsumentem i mogła dokonywać lepszych wyborów.

Pokażę wyłącznie sprytne i praktyczne rozwiązania, bez zbędnych komplikacji, aby wprowadzenie zmian w życie było przyjemniejsze.

Pracując ze mną masz kilka możliwości interakcji – biorąc udział w kursie, warsztatach, a także decydując się na indywidualne konsultacje.

Wszystko co robię, robię po to, żeby Ci pokazać, że możesz! Schudnąć, czuć się piękna, atrakcyjna i zadbana. Zdrowe posiłki mogą być proste, zmiana pełna entuzjazmu, a efekt trwały (i wykraczający poza wagę). Zaufaj mi, a nie pożałujesz!

PROJEKT REWOLUCJA

Kurs świadomego odchudzania, w którym odkryjesz i pokonasz wszelkie przeszkody, które do tej pory ograniczały Twój sukces.

Więcej

INDYWIDUALNE KONSULTACJE

Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, chcesz uporządkować swoją wiedzę i właściwie nazwać cel – bardzo chętnie w tym pomogę

Więcej

WARSZTATY

Zdobądź praktyczną wiedzę na temat odżywiania, rozwiń samoświadomość, znajdź drogę do równowagi.

Więcej

OPRACUJ WŁASNY PLAN ZMIANY

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego co wpływa na  decyzje dotyczące jedzenia. Nie zauważamy kiedy nawyki, przekonania i emocje przejmują kontrolę nad apetytem.

Po to właśnie powstał program Świadomego Odchudzania – abyś mogła lepiej zrozumieć gdzie i w czym jest problem. Odkryj jak zacząć zmianę w 3 prostych krokach. Pobierz arkusze do samodzielnej pracy:

Pobierz