Kontakt

Kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań – po prostu napisz wiadomość. Postaram się odpowiedzieć konkretnie i szybko.

Napisz

Społeczność

Społeczność

W grupie wspólnie rozwiązujemy problemy i wzajemnie się inspirujemy. Z racji na zamknięte grono – możesz swobodnie brać udział w dyskusji.

Dołącz

Sprawy techniczne

Sprawy techniczne

Jeśli masz kłopot z płatnością, zakupem, pobraniem czy odtworzeniem pliku – daj nam znać.

Pytanie

Dlaczego nie przepisujesz diety?

Uważam, że każdy z nas dobrze wie co powinien jeść, żeby schudnąć, a nawet jeśli nie, to znajdzie wiele miejsc, w których tą wiedzę zdobędzie.

Dobrze wiemy, że dla zdrowia najlepiej jeść warzywa i kasze, a czym prędzej zrezygnować ze słodyczy i fast food’ów. Jednak jakimś cudem tego nie robimy (?) Moim zadaniem jest pomóc właśnie odkryć dlaczego. Co stoi za tym, że ciągle wpadasz w błędne koło.

Czym ta metoda pracy różni się od wizyty u dietetyka?

Pierwszą różnicą jest brak diety oraz przepisów na zdrowe posiłki. Uważam, że jest już całkiem sporo wartościowych miejsc, gdzie znajdziesz tego typu wiedzę.

Pracując ze mną bardziej skupisz się na świadomości i psychologii jedzenia. Zdasz sobie sprawę z ograniczających przekonań, które do tej pory cię blokowały, uświadomisz sobie wpływ emocji oraz okoliczności.

Moim zdaniem zdrowe odżywianie i regularna aktywność fizyczna (czyli dwa najważniejsze elementy procesu odchudzania) są efektem szacunku dla siebie i ciała, a ten wynika z poczucia równowagi. Gdy uporządkujesz swoje sprawy i uszeregujesz wartości okaże się, że to nic trudnego. Zmieni się znacznie więcej niż tylko rozmiar.

Czym są kursy online?

To wiedza zamknięta w formie video wykładów z zestawem ćwiczeń. Dzięki temu możesz zyskać do niej wygodny dostęp z dowolnego miejsca, w dogodnym dla siebie terminie. Nie musisz przyjeżdżać na drugi koniec Polski, martwić się noclegiem, bo kurs możesz przejść nawet w piżamie.

Co jeśli mój problem jest skomplikowany?

Jeśli martwisz się, czy kurs w pełni odpowie na twoje pytania i wątpliwości, zawsze możemy umówić się na konsultację. Może okazać się, że w ten sposób pełniej będę w stanie pomóc (i bardzo chętnie to zrobię). Aby zapisać się na konsultację wejdź w zakładkę „Sklep” lub napisz: kasia@skrzydlarozwoju.com.pl.

Wiem co powinnam jeść, ale brak mi motywacji. Czy możesz w tym pomóc?

Oprócz kursów, warsztatów i konsultacji prowadzę także grupę wsparcia „Projekt:REWOLUCJA – zmiana stylu życia„. Ponieważ pracujemy w zamkniętym gronie możesz bezpiecznie zadawać pytania i brać udział w dyskusji. Zasoby energii i inspiracji w grupie są niewyczerpane!

Co jeśli sama już nie wierzę w to, że potrafię schudnąć?

Nic nie szkodzi ci spróbować 😉 Pracowałam już z kobietami, które przychodziły z bardzo różnymi problemami. Żadna nie żałowała tej decyzji.

Podczas pracy rozwiązywały sprawy, które tak naprawdę były źródłem problemu. Jedna zmieniła pracę, druga założyła firmę, trzecia zdecydowała się na operację.

Dużo się zmienia, kiedy zrozumiesz, że wszystko co robisz – powinnaś robić dla siebie!

Czuję, że zaniedbałam się, mam coraz mniej energii i chęci do działania. Czy w tym także mi pomożesz?

Pomogę ci zrozumieć co może stać za tym stanem rzeczy oraz pokażę jak możesz temu zaradzić. Skupiam się nie tylko na diecie, więc dzięki temu być może odkryjesz co może stać za twoją obecną sytuacją.

Dzięki pracy ze mną odzyskasz równowagę, zidentyfikujesz przyczyny i opracujesz własny (wygodny) plan działania. Gwarantuję, że poczujesz się znacznie lepiej i odzyskasz w sobie moc!

Wszystko co robię

Robię, aby pomagać (nawet zapracowanym) kobietom schudnąć i odzyskać równowagę. Uważam, że za trwałym efektem stoi przede wszystkim dobre zrozumienie siebie i swoich potrzeb oraz pobudzenie wewnętrznej motywacji. Zrób to przede wszystkim dla siebie!

Wiedzą i pomysłami dzielę się przede wszystkim na blogu. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz dołączyć do dyskusji.

Blog
Jak możemy pozostać w kontakcie?

Jeśli chcesz wiedzieć o nowych projektach, działaniach i kursach – dołącz do grona moich subskrybentów. W ten sposób otrzymasz dostęp do bezpłatnego audiobooka z zestawem ćwiczeń, które skutecznie pomagają zamieniać życzenia w plan.

Pobierz Audiobook